Засідання призначили на 30 вересня. Про це повідомив прессекретар президента Сергій Никифоров.

До теми Про "референдуми" і черги на кордоні: Зеленський поговорив із Дудою

Президент Володимир Зеленський скликає на завтра термінове засідання Ради національної безпеки та оборони України. Порядок денний та інші подробиці повідомимо згодом,
– розповів Никифоров.

Українцям доведеться дочекатися деталей. Натомість можна припустити, що таким чином наша влада реагує на те, що росія вирішила анексувати території України після псевдореферендумів.

Кремль 30 вересня хоче приєднати окуповані території

  • У кремлі, як повідомляв речник путіна дмітрій пєсков, готують підписання "договору про входження нових територій" – тимчасово окупованих територій Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей.
  • Кремлівський диктатор також готує нову промову, з якою може виступити 30 вересня. Відомо, що депутати держдуми отримали запрошення в кремль на 30 вересня на 15:00. Ймовірно, саме тоді путін хоче підписати договір про "входження" окупованих територій Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей у склад росії.

Навіщо путіну "референдуми" і анексія

  • Колишній директор ЦРУ Девід Петреус назвав дві причини того, навіщо путіну ці псевдореферендуми. За його словами, все це для того, щоб пояснити мобілізацію і зігнати нових людей на війну під час призову.
  • За його словами, росіянам треба, щоб вони зібрали звідти молодь і сказали – ну все, ви тепер громадяни росії, йдіть воюйте за неї. Це головна мета оцих перегонів з часом, які вони зараз намагаються виграти. Адже з першого жовтня починається призов у росії.
  • Ексглава ЦРУ вважає, що друга причина анексії є те, що зараз путін зможе сказати, що це нібито російська територія, і ми її будемо захищати усіма можливими засобами, бо це наша земля.

Що може бути в росії через псевдореферендуми: дивіться відео