Український лідер повідомив, що станом на 12:00 підтверджена загибель 15 людей. Водночас точну кількість жертв трагедії ще встановлюють.

Важливо Загинуло керівництво МВС: все, що відомо про авіакатастрофу у Броварах

Денис, Євген, Юрій, команда МВС... справжні патріоти України. Світла пам'ять! Світла пам'ять усім, чиї життя забрав цей чорний ранок,
– мовиться у повідомленні.

Український лідер також наголосив, що на борту загинули помічники керівництва МВС та екіпаж гелікоптера, який належить ДСНС України.

Окрім того, Зеленський повідомив, що станом на 12:00 відомо про 25 постраждалих. Серед них – 3 дітей.

"Станом на цю хвилину загинули три дитини. Невимовний біль. Гвинтокрил упав на територію одного з дитячих садочків", – заявив президент.

Зеленський розповів, що доручив встановити всі обставини трагедії. Над цим працюватимуть СБУ, Нацполіція та інші уповноважені органи.

Керівництво МВС летіло у "гарячу" точку

Кирило Тимошенко – заступник керівника Офісу Президента – розповів, що команда МВС України летіла в одну з "гарячих" точок. Деталей Тимошенко не уточнив, водночас наголосив, що наразі там тривають бойові дії.

Кулеба заявив, що втратив друзів

Дмитро Кулеба – глава МЗС України – заявив, що смерть друзів та дітей – це завжди особливо страшно і болісно.

"Я втратив у цій катастрофі близьких колег та друзів – Дениса Монастирського і Євгенія Єніна. Обидва були патріотами України, яких мало, і їхня загибель – це дуже велика втрата не лише для мене, їхніх рідних і друзів, а для всієї нашої держави", – заявив Кулеба.

Глава МЗС висловив співчуття рідним загиблих та побажав якнайшвидшого одужання постраждалим. Окрім того, Кулеба поділився щемливими спогадами про Євгенія Єніна, – заступника глави МВС – який загинув на борту вертольота.

Кулеба розповів, що вони з Єніним – знайомі багато років.

"У 2016 проводжав його з МЗС на роботу в ГПУ. Запросив його повернутися на дипломатичну службу у 2020 році, коли став міністром. Проводжав його і в МВС. Скільки ми пройшли з ним разом. І ось знову проводи, але тепер назавжди… Царство небесне", – написав Кулеба.

Українці висловлюють співчуття у коментарях.