Тексти законопроєктів ще відсутні

Законопроєкти про продовження воєнного стану та мобілізації були зареєстровані у Верховній Раді 12 серпня, пише 24 канал.

До речі Як відбувається виїзд чоловіків, які прийняті на тимчасовий консульський облік за кордоном

Проєкт Закону про затвердження Указу Президента України "Про продовження строку дії воєнного стану в Україні" №7664 та Проєкт Закону про затвердження Указу Президента України "Про продовження строку проведення загальної мобілізації" №7665 від 12 серпня є у списку зареєстрованих законопроєктів Верховної Ради України, які вона має розглянути.

Після того, як з'явилися тексти законопроєктів, стало відомо, що воєнний стан і мобілізацію продовжать ще на 90 днів.

Воєнний стан продовжать на найближчому пленарному засіданні

Нардеп від "Голосу" Ярослав Железняк 10 серпня інформував, що воєнний стан в Україні Рада має продовжити на найближчому пленарному засіданні.

Скільки цього разу триватиме воєнний стан в Україні – невідомо. Це вже вчетверте в Україні будуть продовжувати воєнний стан у 2022 році.

Верховна Рада 23 лютого ухвалила рішення про введення надзвичайного стану на території України через загрозу повномасштабного російського вторгнення. Наступної ночі росія розпочала війну, тому в Україні на 30 днів оголосили воєнний стан.

У березні та квітні Верховна Рада продовжувала воєнний стан на 30 днів.

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявляв, що після скасування воєнного стану в України діятиме режим надзвичайного стану. Відповідний режим триватиме доти, поки ліквідовуватимуть наслідки війни.

Важливо – окупанти потужно вдарили "Градами" на Дніпропетровщині: дивіться відео