За словами Зеленського, спочатку всі підтримували колишнього очільника країни, думали про великі зміни в Україні. Але потім зрозуміли, що він вже не є кимось у політиці і не готовий це усвідомити.

Читайте також Йому ніхто нічого не обіцяв, – Зеленський про переговори Байдена з Путіним щодо України

"Він мені не цікавий. Чесно кажучи, він мені був не цікавий, навіть коли він був президентом України. Всі ці страшні записи ("плівки Медведчука" – 24 канал), я вважаю, є чистою державною зрадою", – наголосив Зеленський.

За його словами, те, що зробив Порошенко, коли всі повноваження у перемовинах надав Віктору Медведчуку між Україною і Росією, означає, що ніхто не був зацікавлений в закінченні війни.

Зеленський: Люди робили гроші

"Тобто люди робили гроші. Ось і все. Я хотів сказати різко, просто не міг собі дозволити, коли вони говорять про "червоні лінії", то вони перейшли не "червоні", а "криваві лінії". Тобто вони заробляли конкретно на смерті військових. Я так вважаю, це моя думка. Це не вирок суду, все ж таки", – відзначив Зеленський.

"Плівки Медведчука": до чого там Порошенко

  • Журналісти Bihus.Info опублікували декілька серій розслідувань, на яких проросійський нардеп Медведчук розмовляв з російськими чиновниками та очільниками окупантів.
  • У "плівках" депутат від "Опозиційної платформи – За життя" згадує особу, яку називає "наш головний". Ймовірно, що мовиться про Петра Порошенка.
  • П'ятий президент прокоментував розслідування в інтерв'ю для свого телеканалу "Прямий".