Ще одна мрія окупантів – залишити українців без зв'язку й можливості поспілкуватися з рідними. Про це заявив президент Володимир Зеленський у традиційному зверненні до українців, повідомляє 24 канал.

Читайте також "Енергосистема України розділилася": експерт пояснив, чи було блекаутом відключення 23 листопада

Влада готується протидіяти планам окупантів

На засіданні Ставки верховного головнокомандувача, яке відбулося 24 листопада, окрему увагу приділили системі зв'язку.

Що б не планували терористи, маємо зберегти зв'язок. Росія хоче, щоб українці не просто опинились без світла і тепла, терористи хочуть ізолювати нас один від одного і зробити так, щоб ми не відчували один одного,
– заявив президент.

Тож українська влада вже напрацьовує певні рішення, щоб уникнути такого сценарію.

Зеленський звернувся до українців: відео

Цікаво Кого Росія збирається перемогти: мережу розірвала реакція киян на увімкнення світла

Україна – без світла: останні новини

  • З початку жовтня росіяни активно й масово обстрілюють енергетичні об'єкти в Україні. Терором цивільного населення вони хочуть схилити нашу владу до переговорів на вигідних для Кремля умовах.
  • Українці – незламні. Відключення світла тривожать нас менше, ніж життя з окупантами. До речі, так само, як і в Молдові. Громадяни цієї країни, які теж опинилися без світла через ракетні обстріли України, запустили у мережі флешмоб-звернення до росіян "У темряві, але без вас".
  • Після чергової ракетної атаки, яка трапилася 23 листопада, майже вся Україна опинилася без електроенергії. До вечора у більшості регіонів вдалося відновити світло, однак там одразу ж запровадили графіки відключень.
  • У Києві станом на вечір 24 листопада 60% міста залишають без світла.