Зеленський хотів би зустрітись з Путіним у будь-який час на нейтральній території. Про це заявив речник президента Сергій Никифоров.

Важливо Це буде найбільша помилка Росії, – Зеленський не виключає повномасштабної війни

Навіщо тоді зустрічатись? – Никифоров

Никифоров зазначив, що Москва не готова виносити питання Криму на порядок денний.

А навіщо тоді зустрічатися? Зустрічатися, щоб обговорити що? Яка тема зараз у відносинах Росії та України важливіша за окупацію Росією окремих територій України?
– наголосив прессекретар.

Перемовини ведуть

За словами речника, переговори щодо зустрічі ведуться, але все залежить від Росії. Никифоров підкреслив, важливо, аби на цій зустрічі було питання про окупацію Росією частини території України.

"У цьому сенсі ця зустріч залежить, за великим рахунком, від Росії – чи згодна вона говорити про те, що накоїла, і як Путін збирається це все виправляти", – вважає Никифоров.

Потенційна зустріч Зеленського та Путіна: головне

  • Зеленський запропонував Путіну зустрітись ще у квітні 2021 року. Тоді біля українського кордону скупчились чисельні російські війська. Український президент сказав, що місцем зустрічі може бути Донбас.
  • Натомість глава держави-агресора запропонував Зеленському зустрітись з бойовиками.
  • Згодом український політик дав доручення Офісу Президента зайнятись організацією перемовин тет-а-тет.
  • Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявляв, що українська сторона повністю готова до підготовки зустрічі. Однак у Кремлі жодних кроків не роблять.