На запитання про ймовірність ескалації з боку Росії Зеленський відповів під час Форуму YES Brainstorming. Український лідер наголосив, що кроком вперед від країни-агресора був 2014 рік. Однак, завдяки українцям, згодом був крок назад.

Зауважте Якщо Зеленський дасть команду взяти Донецьк і Луганськ, армія зможе це зробити, – Данілов

За словами Зеленського, повномасштабна війна з Україною буде найбільшою помилкою Росії.

Вважаю, що після цього ніколи не буде існувати сусідства Росії, України, Білорусі, якщо буде потужна ескалація з боку Росії. Чому Білорусі? Тому що, там на території є присутність Росії,
– наголосив Зеленський.

Президент наголосив, що світ вже змінився, і це – найстрашніше, що може бути. Зеленський зізнався: це найстрашніше, що він як українець може собі уявити.

"Але я вважаю, що така ймовірність є", – підсумував Зеленський.

Війна на Донбасі: останні новини

  • Російські окупанти регулярно порушують режим тиші на Донбасі. Зокрема, упродовж доби 9 вересня бойовики 12 разів обстрілювали позиції ЗСУ. Зокрема, зі забороненої зброї. Поранення отримали 2 українських захисників.
  • За даними української розвідки, бойовики на Донбасі закладають міни біля лінії зіткнення. Зокрема, вони використовують протитанкові міни і заборонені міжнародними Конвенціями протипіхотні: ПОМ-2; ЕМН-2; МОН; ОЗМ-72.
  • Зеленський під час візиту до США розповів Джо Байдену, що через російську агресію Україна втратила на Донбасі 15 тисяч кращих людей.