Зеленський наголосив, що українці відчувають підтримку усього світу. Зокрема, багатьох відомих людей.

Зауважте Зеленський виступив на саміті Ініціативи 3 морів і озвучив країнам-членам 6 пропозицій

Український лідер додав, що візит Бена Стіллера вкотре це підтверджує.

Ваша поїздка до Ірпеня та Макарова, зустрічі з нашими людьми багато про що говорять. Цінуємо, що в цей непростий для нашої країни час ви поруч,
– заявив Зеленський.

На оприлюднених кадрах помітно, що зустріч відбулася у дуже теплій та дружній атмосфері. Стіллер зізнався, що президент Зеленський – його герой.

Актор поділився враженнями після відвідин населених пунктів, які звільнили від російських окупантів.

"Одна справа – бачити ці руйнування по телевізору чи в соцмережах. Інша річ – побачити все це на власні очі. Таке вражає набагато сильніше", – заявив Стіллер.

Темами розмови Зеленського та Стіллера стали потреби тимчасово переміщених осіб в Україні, а також тих, хто перебуває в Польщі. Український лідер наголосив, як порушують права примусово депортованих до Росії українців. Зокрема, дітей.

Зеленський зустрівся з Беном Стіллером: дивіться відео

Стіллер прибув в Україну

Голлівудський актор Бен Стіллер прибув в Україну у червні 2022 року. Спершу він завітав до Львова. У мережі поділилися відео, як зірка кіно розмовляє телефоном поруч із пам'ятником Тарасу Шевченку у центрі Львова.

Згодом Управління Верховного комісара ООН повідомило, що Стіллер прибув в Україну як посол доброї волі ООН.

"Посол доброї волі УВКБ ООН Бен Стіллер перебуває сьогодні на кордоні з Україною, щоб зустріти сім'ї, чиє життя було розірвано війною та насильством, поділитися історіями про вплив війни на людину та посилити заклики до солідарності", – мовилося у дописі.

Зі Львова Стіллер вирушив до Києва. Окрім того, актор побував у селі Макарів (Київська область).

Візит в Україну Анджеліни Джолі

  • Голлівудська акторка Анджеліна Джолі відвідала Україну у квітні 2022 року. Акторку запросив глава Офісу Президента Андрій Єрмак.
  • Спершу Джолі помітили у кав'ярні "Львівські круасани". Згодом акторка прибула на залізничний вокзал. Там вона зустріла пасажирів евакуаційного потяга з Покровська та пообідала з переселенцями. Також Джолі відвідала дітей у школі-інтернаті.
  • Окрім того, Джолі побувала у Бориславі. Там вона зустрілася з дітьми у навчально-реабілітаційному центрі "Гармонія".

Зауважте – голлівудський актор Бен Стіллер приїхав в Україну: дивіться відео