Зеленський оголосив про призначення під час офіційного візиту у Житомирську область. Указ №587/2019 уже оприлюднено на сайті президента.

Читайте також: Нові керівники ОДА: що про них відомо

Президент України вручив новому очільнику ОДА посвідчення. Після цього Віталій Бунечко подякував Володимиру Зеленському.

зеленський бунечко житомир ода
Зеленський призначив Бунечка новим очільником Житомирської ОДА/ Скріншот

бунечко житомир ода зеленський
Бунечко подякував Зеленському/ Скріншот

Що відомо про Віталія Бунечка?

Бунечко Віталій Іванович народився 1973 року у Рівненській області у місті Сарни. У 2014 та 2015 роках був заступником начальника Головного управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки СБУ. У 2016 році захистив дисертацію кандидата юридичних наук на тему "Служба безпеки України як суб'єкт адміністративно-деліктного процесу".

У Бунечка закінчена вища освіта. У 1995 році він закінчив Волинський державний університет імені Лесі Українки (вчитель історії та права). У 1997 році Віталій Бунечко закінчив Академію СБУ (правознавство, юрист).

Декларацію кандидата на посаду голови Житомирської ОДА Бунечко подав ще 19 липня. Бунечко прописаний у Києві, а фактично проживає у Донецькій області поблизу Маріуполя у селищі Приморське. Задеклароване майно – лише два годинники торгових марок Frank Muller та Zenit.

Зарплата Віталія Бунечка за 2018 рік становила 365 тисяч 409 гривень, готівкою він декларує 39 тисяч доларів та 32 тисячі євро.

До слова: Зеленський взявся за прикордонників: кого гарант звільнив із ключових посад