До цього призначення Дейнеко працював заступником директора Департаменту оперативної діяльності в Адміністрації Держприкордонслужби України.

Читайте також: Призначення Зеленського не припиняють розчаровувати

31 травня Зеленський звільнив Петра Цигикала з посади голови ДПСУ, який керував службою з 2017 року. Ще одним своїм указом президент звільнив Цигикала з військової служби в запас з правом носіння військової форми.

Хто такий Сергій Дейнеко?

Робота Дейнеки в Держприкордонслужбі не має однозначної оцінки. Військова прокуратура відкрила проти нього кримінальну справу, яку так і не довели до логічного завершення. З одного боку, Дейнеко командував Луганським прикордонним загоном до червня 2014 року і героїчно його захищав.

За інформацією військової прокуратури, напередодні до Луганського загону привезли велику партію зброї. І, як описують цей період проросійські бойовики у пропагандистському фільмі "Позивной Донбас", із командиром загону в окупантів була чітка домовленість про здачу зброї на їхню користь. Військова прокуратура відкрила справу за фактом здачі загону, але чомусь так і не довела її до логічного завершення.