Герус – також екс-член Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ).

Читайте також: Хто такий Андрій Герус: біографія представника президента Зеленського у Кабміні

Що відомо про Андрія Геруса?

Народився в 1982 році в. Нововолинську Волинської області у шахтарській сім’ї. Освіта – Львівський національний університет імені Івана Франка, економічний факультет, спеціальність – економічна кібернетика. Здобув ступінь МВА у Гренобльській школі бізнесу в Лондоні.

У 2003-2007 роках був спочатку аналітиком інвестиційної діяльності, а згодом – директором з торгової та інвестиційної діяльності у концерні "Галнафтогаз". У серпні 2014 року був призначений членом Національної комісії, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Читайте також: Чого очікувати від перших призначень Зеленського: коментар експерта

До призначення працював директором з інвестиційної діяльності ТОВ "Конкорд Капітал" (в компанії з 2007 року). Після звільнення з НКРЕКП влітку 2015 року повернувся до "Конкорд Капітал" на посаду виконавчого директора. Того ж року балотувався до Київської міської ради від "Об'єднання "Самопоміч".

З 2017 року є головою Асоціації споживачів енергетики та комунальних послуг.

У 2019 році був представлений як член команди кандидата у президенти Володимира Зеленського. В його команді відповідає за енергетику, житлово-комунальне господарство та антимонопольне регулювання.

Кого Володимир Зеленський призначив на ключові посади, дивіться інфографіку:
Ключевые назначения Владимира Зеленского – инфографика
Ключевые назначения Владимира Зеленского – инфографика