Перед тим президент підписав указ про звільнення з посади голови ОДА Валерія Коровія.

Читайте також: Зеленський масово призначає нових суддів: список

Що відомо про Владислава Скальського?

Владислав Скальський народився у Вінниці 18 січня 1976 року (43 роки). За освітою – спеціаліст із теплогазопостачання, вентиляції та охорони повітряного басейну, закінчив Вінницький національний технічний університет.

Тривалий час Скальський працював за кордоном – у Казахстані та Росії. Так, у липні 2010 року переїхав працювати у Республіку Казахстан, де відповідав за розвиток мережі торгівельних центрів ТОВ "МЕТРО Казахстан".

Вже через 2 роки, у 2012-му, переїхав до Росії, де почав працювати директором дивізіонів "Південь" та "Сибір" в федеральній мережі гіпермаркетів компанії "Лента".

У квітні 2014 року вирішив повернутись в Україну, де з липня 2014 року був генеральним директором ТОВ "ГПС нерухомість Київ". У січні 2015 року звільнився за власним бажанням.

З квітня по липень 2015 року виконував обов'язки генерального директора ДП "Центр державного земельного кадастру" при Держгеокадастрі України.

До слова: Новим головою Рівненської ОДА став Віталій Коваль: що про нього відомо

З лютого по червень 2016 року – директор КП "Інститут розвитку міст" Вінницької міської Ради. З 24 червня 2016 року призначений на посаду заступника міського голови Вінницької міської ради.

Одружений зі Скальською Оленою, з якою разом виховують доньку Марію. Згідно з декларацією Скальського, його сім'я володіє двома квартирами у Вінниці та трьома житловими будинками у селі Зарванці Вінницької області.

Так само у власності Скальських є два автомобілі – Nissa X-Trail 2013 року випуску та Skoda Superb 2015 року. Крім того, сім'я нового очільника Вінницької ОДА тримає у готівці 285 тисяч доларів, 145 тисяч євро та 220 тисяч гривень. У банках ще понад 16 тисяч доларів та понад 155 тисяч гривень.