Про те, що будь-яке обговорення теми Криму неможливе, і про це неодноразово говорилося на різних рівнях, повідомив прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков, пише "Газета.Ru".

До теми: Зеленський запропонує новий формат переговорів щодо Криму: деталі

Безумовно, він дасть розгорнуті і послідовні відповіді на всі відповідні питання, які можуть ставитися. Як президент завжди робить – відкрито, конструктивно й абсолютно вичерпно,
– змоделював відповідь Путіна Зеленському Пєсков.

Раніше президент України заявив, що США можуть допомогти Києву в поверненні Криму, тому хоче залучити їх до переговорів.

Зеленський наголосив, що підніматиме питання про повернення Криму під час зустрічі у нормандському форматі 9 грудня. Він додав, що може отримати відмову розмовляти на цю тему.

Раніше у Кремлі повідомляли, що бажання Зеленського використовувати нормандський формат для обговорення Криму нереальне.

Зверніть увагу! Зустріч у нормандському форматі відбудеться 9 грудня у Парижі. Усі країни-учасниці вже узгодили цю дату. У її межах вперше можуть зустрітися Зеленський і Путін. До цього вони лише декілька разів говорили телефоном.

Як відбулася анексія Криму

  • Розпочалася у лютому 2014 року. Здійснювалася через організовані антиукраїнські виступи у містах Криму, блокаду та захоплення стратегічних об'єктів півострова і військових частин ЗСУ підрозділами російської армії.
  • У березні 2014 року у Криму відбувся невизнаний світом так званий «референдум» про статус півострова. Володимир Путін після його проведення одноосібно оголосив про «включення Криму до складу РФ». Так Росія анексувала українську територію.
  • Україна, ЄС та США не визнали результати голосування цього «референдуму» та запровадили санкції проти Росії.