Значну увагу під час зустрічі Болтон та Зеленський надали проблематиці поглиблення українсько-американської співпраці у сферах безпеки та оборони, а також енергетичної безпеки. Інформацію про зустріч розмістили на сайті українського глави держави.

Читайте також: Які загрози несе для України нормандський формат

Окремо обговорили реформування Збройних сил України та української оборонної промисловості.

Зеленський подякував американській стороні за підтримку суверенітету й територіальної цілісності України. Також і за послідовну політику щодо невизнання анексії Криму, і за роботу щодо мирного врегулювання на Донбасі.

Болтон
Зустріч Болтона та Зеленського / Інтернет-представництво президента України

Президент України зауважив, що сподівається на потужніше залучення США до переговорного процесу стосовно Донбасу. Мовляв, Україна вітала би приєднання лідера США до перемовин у нормандському форматі.

Читайте також: Джон Болтон не виключив участі США чи Великої Британії у нормандському форматі

Мовилося під час зустрічі Зеленського та Болтона і про узгодження позиції США та інших партнерів України у питанні звільнення українських моряків та українських політв'язнів Кремля.

Раніше радник президента США з нацбезпеки Джон Болтон бачився із секретарем РНБО України Олександром Данилюком – 27 серпня. Обговорювали співпрацю у сфері безпеки та оборони.