Зеленський запропонував призначити окремого незалежного арбітра і ведучого для проведення дебатів для уникнення підкупів, провокацій та адміністративного тиску.

Читайте також: Дебати між Зеленським та Порошенком: що відомо

Юліє Тимошенко, Ви посіли третє місце в першому турі і не підтримали жодного з кандидатів. Чи зможете Ви стати гарантом чесних правил і рівних можливостей на дебатах? Чекаємо на відповідь протягом 24 годин,
– сказав Зеленський у відеозверненні.

Зеленський також прокоментував те, що Порошенко прийняв його виклик на дебати.

"Пане президенте, Ваші безглузді вибачення я приймаю, я людина проста. Що стосується третини громадян України – нехай вирішують самі. Ці дебати – це шанс об'єднати Україну і прославити на весь світ як вільну демократичну країну", – заявив Зеленський.

Читайте також: Хто буде ведучим дебатів Зеленського та Порошенка

Як відреагувала Тимошенко?

Тимошенко ще не вирішила, чи бути "незалежним арбітром" на дебатах, повідомили у прес-службі політика.

"Ми бачили ролик, у нас є час подумати", – сказав представник Тимошенко.

Як відреагував Порошенко?

А в штабі Порошенка пропозицію Зеленського на адресу Тимошенко назвали ще одним кроком, щоб уникнути дебатів. А ще там нагадали, як сильно Тимошенко критикувала Порошенка під час передвиборчої кампанії.

По-друге, до багатьох виборчих і дільничних комісій комісії від кандидата Зеленського подавались від штабу Юлії Володимирівни. Не можна сказати, що це не заангажований кандидат. Тобто це ще один крок, щоб уникнути дебатів,
– сказав нардеп від фракції БПП, представник штабу Порошенка Максим Саврасов.

Дебати Порошенка із Зеленським: що відомо про цю історію? Після того, як екзит-поли показали, що до другого туру виборів проходять Зеленський та Порошенко, чинний президент викликав шоумена на дебати. Зеленський погодився, хоча невдовзі після цього у його штабі почали шукати всілякі відмовки: мовляв, дебати нікому не цікаві. Проте Зеленський зняв відеоролик, у якому вже він викликав Порошенка на дебати та висунув умову, що дискусія має відбутися на стадіоні "Олімпійський". І Порошенко погодився, знявши відео у відповідь зі словами: "Стадіон, так стадіон".

Крім того, Порошенко запропонував Зеленському разом здати аналіз крові на наркотики та алкоголь у медпункті "Олімпійського". Але Зеленський відмовився від аналізів на стадіоні, а натомість запропонував разом здати ці тести у лабораторії Eurolab 5 квітня о 8:00.

Зараз Національна суспільна телерадіокомпанія України готується до проведення цих дебатів. Вони точно мають відбутися, адже після підрахунку ЦВК 100% голосів першого туру виборів, Зеленський та Порошенко офіційно пройшли до другого туру. А дебати відбуваються перед голосуванням – цього разу 19 квітня.