Як розповідають журналісти, воно з'явилося на світ під завалами. Дитину дивом врятували. На жаль, її матір не пережила наслідків потужного землетрусу.

Читайте також Туреччину і Сирію сколихнули потужні землетруси – знищені будинки, багато жертв: все, що відомо

Народила дитину під завалами

Відомо, що жінка перебралася до Джендересі, що в сільській місцевості Алеппо. За наявними даними, раніше вона мешкала у місті Дейр-ез-Зора. Немовля вдалося врятувати. Але, на жаль, його матір разом з іншими членами родини загинули.

У Сирії з-під завалів врятували немовля: дивіться відео

Раніше стало відомо, що з-під завалів у Сирії дістали поранену дитину. За наявними даними, вона зазнала сильних поранень. Вона була вся в крові, але, на щастя, вижила. Скільки часу вона пробула під руїнами будинку – невідомо.

Також цього дня з-під завалів, але вже в Туреччині, вдалося витягнути живим маленького хлопчика. Відео з ним зворушило мережу та подарувало надію на те, що інших постраждалих внаслідок землетрусів зможуть врятувати. Але, на жаль, кількість жертв і постраждалих лише зростає.

Що відомо про землетруси у Туреччині та Сирії

  • Почнімо з того, що перший землетрус стався у ніч проти 6 лютого о 04:17. Його сейсмологи зафіксували на глибині 7 кілометрів у провінції Кахраманмараш. Опісля цього спостерігали також 42 афтершоки. Згодом стало відомо, що країну сколихнув ще один землетрус.
  • На жаль, кількість загиблих і постраждалих невпинно росте. Станом на 21:37 надійшла інформація про те, що у Туреччині та Сирії загинули щонайменше 2 730 людей. Так, у 10 провінціях Туреччини налічили 1 762 жертви та 12 068 постраждалих. Дані уряду та рятувальних груп у Сирії повідомили про те, що у країні кількість загиблих зросла до 968 людей.
  • У МЗС України зазначили, що отримали 24 звернення про відсутність зв'язку з українцями. Як зазначив речник відомства Олег Ніколенко, вони мешкали у районі, який сколихнув моторошний землетрус.
  • У нашому матеріалі 24 Каналу ви маєте можливість дізнатися все, що відомо про землетруси, які сколихнули Туреччину та Сирію 6 лютого.