Майже за годину на дорозі утворився ланжюжок із машин довжиною у два кілометри. Не дочекавшись, поки протестувальники розблокують дорогу, пасажири автобусів вирішують йти до обласного центру пішки. А це 4 кілометри.
Протестувальники обурення пасажирів розуміють, проте запевняють, що блокують дороги від безвиході.
Десять років тому люди здали по 30-40 000 доларів одному забудовнику, а він зник. Новий будівельник взяв у людей ще мільйон гривень, викопав котлован, поставив дві стіни і оформив документи власності на себе. Опісля будівельні роботи припинив, а документів на право власності людям не надав.
Голова сільської ради каже, що треба переоформляти землю, а ми не можемо землю взяти. Через те, що Стоцький всі права забрав собі. Більше того: ще собі приватизував усе. Тільки один був шлях – суд,
— розповіла ошукана вкладниця Уляна Стопа.
Судова тяганина триває вже кілька років. Тим часом на будові нині порожньо — кран, кілька метрів стіни і охоронець. Чоловік розповідає: сюди часто приходять люди і подовгу стоять над ямою.
Акцією протесту люди сподівались привернути увагу керманичів області. Проте ніхто з місцевих чинів часу викроїти людям не зумів. Тож вмовляти протестувальників довелося правоохоронцям.
Після двогодинного блокування мітингувальники зійшли із пішохідного переходу. Та кажуть: якщо їхні вимоги не почують — вдадуться до радикальніших дій.
Автор — Надія Березюк.
Дивіться також: На трасі Суми – Харків відбувся майже тисячний мітинг