Дивись онлайн онлайн
Пряма трансляція на
Останні випуски
БЛОГ

Олександр Коваленко

Воєнний експерт і блогер ака ZLOY_ODESSIT
 • blog_ava
  Куди поділася легендарна путінська "Армата"
  Не так давно всі російські ЗМІ буквально тиражували в режимі нон-стоп новини про танк Т-14 "Армата". Його називали відповіддю американському танку M1 Abrams, а ряд експертів і аналітиків пророкували йому грандіозне майбутнє і фурор на світовому ринку. Але нині на тему Т-14 в ЗМІ абсолютна і цілковита тиша. Далі читайте російською.
 • blog_ava
  За Фрейдом: Росія визнала власний злочин проти людства
  Російські політичні діячі дуже люблять оперувати історичними подіями, щоб описати масштаб загрози, її характер і наслідки. Ось тільки часто вони чомусь використовують історичні приклади, в рамках яких саме росіяни здійснювали найкривавіші злочини. Далі читайте російською.
 • blog_ava
  Російська "опозиція" проти війни на Сході України: що трапилось на сьомий рік конфлікту
  Цікаво сполошилися російські "опозиціонери". Наприклад, 5 квітня, на XXI-му з'їзді партії "Яблуко" було озвучено заяву про непідтримку будь-яких агресивних дій Росії і її участь у війні проти України. Далі читайте російською.
 • blog_ava
  "Північний потік-2" на межі нервового зриву, або "Труба" за будь-яку ціну
  Битва за "Північний потік-2", що поглинає колосальні ресурси, в першу чергу, російських же платників податків, триває. Результат її передбачуваний, але запеклість і напруження битви не будуть знижуватися ні на градус. Далі читайте російською.
 • blog_ava
  Маша, закушуй: чому Росії не варто пишатись кількістю зброї
  Марійці Захарової варто згадати про те, що титульна бойова нагорода Великобританії – Хрест Вікторії, досі відливається саме з трофейних російських знарядь. А кількість танків – зовсім нічого не вирішує. Далі читайте російською.
 • blog_ava
  Українська ракета "Нептун" – великий головний біль Росії
  15 березня на озброєння ВМС України надійшов перший протикорабельних ракетний комплекс "Нептун" мобільного сухопутного базування. Раніше відсутність в України на озброєнні сучасних мобільних ПКРК створювало серйозний дисбаланс в регіоні. "Нептун" цю проблему усуває та створює нові. Але вже для Росії. Далі – оригінал російською.
 • blog_ava
  Білоруська опозиція грає на руку Кремлю?
  У Білорусі склалася парадоксальна ситуація – і в опозиції, і у влади Росії тепер спільний ворог – Олександр Лукашенко. При цьому деякі опозиціонери буквально підігрують Кремлю. Далі – оригінал російською.
 • blog_ava
  Війна компроматів: Лукашенко VS Путін
  Дивно спостерігати за тим, як президент Республіки Білорусь готовий на всіх спішити на парад Перемоги в Москву, призначений на 24 червня, в той час як Росія на збільшила свою гібридну діяльність на території РБ, в тому числі і проти незмінного президента республіки.
 • blog_ava
  Парад лише для Путіна: закордонні лідери відмовляються їхати до Москви
  Не встиг російський МЗС гучно оголосити аншлаг міжнародних гостей на параді Перемоги в Москві, як один іноземний лідер за іншим, став спростовувати або скасовувати свою поїздку на цей захід.
 • blog_ava
  Увіковічнення Путіна, або Поправковий сюр по-російськи
  Рівно два тижні залишилося росіянам до вирішального в їх житті голосування з питання внесення поправок до Конституції Російської Федерації.
 • blog_ava
  Дуже погані новини для Путіна, або США вдарять санкціями по планах Кремля
  Член Сенату США від Республіканської партії Джон Барассі і сенатор Тед Круз внесли законопроєкт про нові санкції проти "Північного потоку-2".
 • blog_ava
  Крим без прісної води – проблеми окупантів
  Коли Російська Федерація окупувала півострів Крим, Україна зробила один з найбільш правильних кроків в той момент, який не викликав засуджень серед міжнародних партнерів нашої країни – припинила подачу води на анексовану територію.