Як відомо, Ігореві Грищенку – 34 роки, він підготовлений і досвідчений спортсмен-екстремал, тренер з лижного спорту та президент Асоціації екстремальних видів спорту. У Києві чоловік тренував інших спортсменів.

Читайте також: Зниклого в Карпатах туриста шукають на гелікоптері: фото пошукової операції в горах

Ймовірно, саме завдяки професійній підготовці йому вдається так довго триматися в засніжених горах.

9 січня Ігор раптом подзвонив товаришу. Єдине, що він встиг сказати – що перебуває біля якоїсь річки. На його пошуки відправили гелікоптер. Підняли на ноги всіх: понад 40 рятувальників, поліцію, лісників, волонтерів і спецтехніку. Та все було марно.


На пошуки зниклого в горах туриста підняли гвинтокрил

10 січня приблизно о 17:00 Ігор знову вийшов на зв'язок. Грищенко повідомив рятувальникам точне місце свого розташування та зазначив, що чув гуркіт гелікоптера надзвичайників, але не встиг розпалити вогонь, щоб його помітили. Тож рятувальники вирушили за визначеними координатами.

Зателефонував за номером 101 й у дуже короткій розмові розповів, що перебуває у будиночку лісників. Розказав про орієнтири, які він бачить довкола. Рятувальники разом з лісниками вираховують координати місця його ймовірного знаходження,
– повідомила речниця Держслужби рятувальників на Закарпатті Наталія Батир.

Ігоря розшукують вже четверту добу, та рятувальники знають і випадки, коли навіть довші пошуки завершувались щасливо. Сподівається на сили чоловіка і дружина. "Вірю, що він знайдеться живим і здоровим", – написала вона на своїй сторінці у Facebook.

Ніч на 11 січня буде п'ятою, яку Ігор проведе в горах. А родина й вся країна стежитимуть за його порятунком.

Як турист Ігор Грищенко загубився в Карпатах? Ввечері 6 січня до Служби порятунку повідомлення про те, що в районі гори Гимба заблукали 2 лижників. Сповістила про це дружина одного з туристів. Одним зі зниклих лижників виявився Ігор Грищенко. О 15:40 рятувальники відшукали товариша Грищенка у задовільному стані, а його самого не вдалося знайти. Адже чоловіки, коли зрозуміли, що загубились, вирішили розділитись.