Про це 24 Каналу розповіла речниця ОК "Південь" Наталія Гуменюк. Зазначимо, що після удару по штабу ЧФ Росії ворог використовує ракетоносії безсистемно і безглуздо.

Важливо Це доводять удари по Чорноморському флоту, – у Британії заявили, що Путін втратив контроль

Ослабленість Чорноморського флоту

Ураження будь-якої одиниці ЧФ – це потужний ляпас, поготів тим, хто хизувався своїм флотом на тлі майже відсутності флоту в України. Наші військові завдали потужного удару, зокрема й по керівному складу. За даними Сил спеціальних операцій, під час удару по штабу Чорноморського флоту в Севастополі було ліквідовано командувача ЧФ Віктора Соколова.

Це все елементи внутрішньої руйнації, яку ми влаштовуємо поступово,
– сказала речниця ОК "Південь".

Об'єктивно треба розуміти, що потужності Чорноморського флоту дуже великі, зауважила Гуменюк. А наявність у ворога ракетоносіїв, катерів з потужним ракетним озброєнням – суттєва сила, з якою ще треба поборотися.

"Саме тому ми включаємо креатив, нестандартне мислення та максимально ефективні способи, такі як "Морські малюки", – підсумувала речниця ОК "Південь".

Які методи використовують ЗСУ, щоб знищити Чорноморський флот: дивіться відео

Удари по російському флоту

  • Напочатку серпня Служба безпеки провела спеціальну операцію – атакувала ВДК "Оленегорський горняк" у Новоросійській бухті. Корабель отримав значні пошкодження.
  • 13 вересня Україна вдарила по судноремонтному заводу ворога в тимчасово окупованому Севастополі. Внаслідок атаки суттєвих пошкоджень зазнали – ВДК "Мінськ" і підводний човен "Ростов-на-Дону".
  • Ракетної атаки 22 вересня зазнав штаб Чорноморського флоту Росії у Севастополі. Україна завдала удар британськими ракетами Storm Shadow.