Про це повідомляють агенти партизанського руху "Атеш", який діє на території тимчасово окупованого півострова. За їхніми словами, російські загарбники готуються до потенційного удару.

Дивіться також До Криму ведуть не три мости: як ЗСУ працюють над їхнім знищенням

Росіяни зміцнюють захист Кримського мосту

Агенти руху "Атеш" повідомляють, що російські окупанти виставили старі баржі вздовж Керченського мосту, аби захистити його від українських безекіпажних морських катерів.

Водночас партизанам стала відома інформація про те, що загарбники активно перекидають додаткові системи протиповітряної оборони у район міста Керч. Агентам вдалося навіть зафіксувати їхню дислокацію.

Це свідчить про підготовку до неминучого удару по їхній військовій логістиці. Баржа у порту "Кавказ" була лише підготовчим етапом. Очікуємо просмаження,
– йдеться у повідомленні.

Про це говорять не вперше

Днями керівник пресцентру Сил оборони Півдня Дмитро Плетенчук розповів, що Кримський міст досить уважно оберігають. Станом на сьогодні ворог суттєво посилив охорону споруди з повітря, за допомогою авіації.

За його словами, збільшення авіації відбулося на тлі відсутності фактично жодної можливості патрулювати з моря, забезпечувати контроль цивільного судноплавства, а також охорону прибережних вод саме кораблями.

Зокрема, окупанти використовують у районі Кримського мосту величезну кількість своїх літаків. Серед них спостерігаються й останні моделі бортів. Це фактично парк, "представлений всіма машинами, які взагалі є у наявності збройних сил і у флоту".

Що відомо про удар по порту "Кавказ"

  • У ніч із 30 на 31 травня атак українськими ракетами та БпЛА зазнав нафтовий термінал у російському порту "Кавказ", розташований на Таманському півострові, який входить до складу Керченської поромної переправи.
  • Міноборони країни-агресорки повідомило, що черговими засобами "пе-ве-о" над територією Краснодарського краю знищено і перехоплено 5 протикорабельних ракет "Нептун" і 29 БпЛА.
  • Порт "Кавказ" – п'ятий за вантажообігом у Росії та другий за вантажообігом у Чорноморсько-Азовському басейні після Новоросійська. Він також є одним із найбільших пасажирських портів країни-терористки.
  • Журналісти "Схем" опублікували супутникові фото, які показують наслідки нічного удару. Порт розташований за 5 кілометрів від Криму та за 10 кілометрів від Кримського мосту.