Інформацію про ймовірну зраду чоловіка отримали прикордонники Донеччини. Спільно зі Службою безпеки України вони встановили, що українець передавав ворогу інформацію.

Читайте також ЗСУ спіймали 20-річного ворожого снайпера: виявилося, що він родом із Житомирщини

Зрадника завербували

Так, чоловік передав до бойовиків з псевдореспублік інформацію про кількість, дислокацію та переміщення підрозділів Сил оборони України. Все надсилав через месенджер. У СБУ зазначили, що дані завдання бойовиків чоловік виконував через ідеологічні переконання – його завербували.

За отриманими координатами, окупанти обстрілювали об'єкти інфраструктури та житлові масиви Краматорського району.

Інформатору ворога "світить" 12 років

Чоловіка затримали. Йому повідомили про підозру у несанкціонованому поширенні інформації про рух ЗСУ. Тепер зраднику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до від 8 до 12 років. Правоохоронці впевнені, що в чоловіка буде достатньо часу, аби переосмислити свій вчинок.


Інформація, яку передавав зрадник / Фото Держприкордонслужби

Викриття інших зрадників та ворожих агентів

  • У Слов'янську 26 травня співробітники СБУ затримали ще одного інформатора окупантів. Він також передавав бойовикам інформацію про місця дислокації підрозділів ЗСУ і блок-постів, чисельність військової техніки та особового складу, маршрути пересування українського війська в населених пунктах Краматорського району. ЗМІ писали, що зрадника звати Дмитро Бобров.
  • На початку червня СБУ затримала агента ФСБ, який збирав дані про об'єкти, що могли стати ціллю для обстрілів Росією. Він мав фото і точні координати блокпостів, підрозділів Збройних Сил України та силових структур у Черкаській області. Інформацію зрадник збирався передавати Росії.
  • Також СБУ затримала коригувальника ракетних обстрілів росіян по Львову. Він збирав аналітичні дані та інформував ворога про необхідність завдання ударів й по інших об'єктах критичної та оборонної інфраструктури. Розташування підрозділів ЗСУ зрадник теж "зливав" окупантам.

Може зацікавити – ліквідували ще одного зрадника України: відео