За його словами, дозвіл на виїзд Трубіцина за кордон запросила "інша силова структура". Попри це, Юсов відмовився сказати, що саме це була за організація.

Дивіться також Депутат Київради втік з України: прокурор просить про міжнародний розшук

У ГУР висловилися щодо виїзду Трубіцина з України

Андрій Юсов 31 травня підтвердив журналістам, що очільник української розвідки Кирило Буданов дав свій письмовий дозвіл на виїзд депутата Трубіцина з України. За його словами, ГУР це зробило на прохання однієї силової структури "в рамках міжвідомчої взаємодії".

Лист виданий на прохання структури складової сектору Сил безпеки й оборони України на їхнє офіційне звернення,
– зазначив представник розвідки.

Крім цього, він також зауважив, що назву цього відомства він назвати не може. Однак запевнив, що, ймовірно, цю інформацію "оприлюднять пізніше".

Нещодавно журналісти виявили, як депутат Трубіцин зміг виїхати за кордон

  • Депутат Київської міськради Владислав Трубіцин 13 травня виїхав до Польщі. Перетнути український кордон він нібито зміг завдяки листу від очільника ГУР МО Кирила Буданова.
  • Автори розслідування зазначають, що депутат виїхав з України через пункт пропуску "Рава-Руська" на власному автомобілі Mercedes S 600. Це сталося за 3 дні до засідання суду, де планували розглянути справу депутата, якого підозрюють у хабарництві.
  • Оскільки чиновник не повернувся до засідання, правоохоронці Спеціалізованої антикорупційної прокуратури оголосили Трубіцина в міжнародний розшук.

Що відомо про київського депутата Трубіцина

  • Правоохоронці з НАБУ та САП ще в лютому 2022 року опублікували відео з викриттям депутата Трубіцина на хабарництві. За їхніми даними, він отримав неправомірну вигоду в розмірі 1,26 мільйона гривень. Крім нього, цю суму також намагалися отримати ще 5 осіб.
  • Далі Трубіцина затримали та відправили до СІЗО. Там він отримав підозру, а правоохоронці обрали йому запобіжний захід, включно з грошовою заставою у розмірі понад 14,8 мільйона гривень. Згодом йому вдалося вийти на свободу, адже за нього внесли зазначену суму.
  • Вже після виходу депутат почав виправдовуватися, заявивши, що нібито не брав хабаря. Також він стверджував, що його не затримували, а "провокував на незаконні дії агент НАБУ".
  • Нові судові засідання у справі Трубіцина мали відбутися у травні 2023 року. Однак депутат їх проігнорував, ба більше, ніхто не зміг сказати, де він перебуває. На дзвінки депутат теж не відповідає.