Про це заявив командувач Сухопутних військ ЗСУ. Генерал-полковник Олександр Сирський вкотре відвідав командирів та воїнів на передньому краї фронту.

Дивіться також ЗСУ руйнують плани ворога у Бахмуті: карта бойових дій 16 травня

Українські воїни контрнаступають під Бахмутом

Сирський зауважив, що кожен з цих командирів та воїнів є автором нової сторінки історії нашої війни.

Вагнерівці залізли в Бахмут, як щурі до мишоловки. Використовуючи принцип активної оборони, ми вдаємося до контрнаступальних дій на деяких напрямках під Бахмутом. У ворога більше ресурсів, але ми руйнуємо його плани,
– наголосив командувач Сухопутних військ.

Також генерал-полковник додав, що разом з командирами частин та підрозділів обговорив та ухвалив необхідні рішення для продовження оборонної операції. Зокрема, прорахували всі можливі сценарії розвитку подій.

Окрім того, Сирський відзначив нагородами захисників, а також вручив бійцям подарунки.

"Вдячний кожному та кожній за проявлений героїзм, зокрема, військовослужбовцям 57 ОМБр, 3 ОШБр, 5 ОШБр, 24 ОМБр, 56 ОМПБр та інших бригад за подвиги на полі бою. Тримаймо стрій! Разом – переможемо! Слава Україні та її захисникам", – підкреслив командувач.

Читайте також Під прицілом Кримський міст і Чорноморський флот: куди дістають ракети Storm Shadow

Сирський зустрівся з воїнами на Бахмутському напрямку: дивіться відео

На скільки кілометрів просунулися останніми днями

  • Напередодні, 15 травня речник Східного угруповання військ ЗСУ повідомив, що за дві доби Сили оборони просунулися вперед на Бахмутському напрямку.
  • За словами Череватого, йдеться про різну відстань – від 350 метрів до 2 кілометрів.
  • Також додамо, Сирський зазначив, що просування наших військ на Бахмутському напрямку – це перший успіх наступальних дій в ході проведення операції з оборони міста-фортеці. Також генерал-полковник наголосив, що останні декілька днів показали, що українські воїни можуть рухатися вперед та нищити російського агресора навіть у таких надскладних умовах.