У телеграм-каналі поширили відео з телефону росіянина, який вже не повернеться додому. Його "малиха" залишилася без фену, телевізора і чоловіка.

До речі Економіка не витримує війну: Путін почав витрачати трильйони з резервних фондів

Що віз дружині окупант

Російський мародер хотів подарувати дружині український телевізор, фен і пристрій для замішування молока для немовлят.

Дивись, малиха, що я тобі привезу. Фенчик нормальний, телевізор теж піде,
– говорить окупант.

Російські військові везуть своїм жінкам крадену техніку з України: дивіться відео

Судячи з відео, його товариші теж везли українське "добро" в Росію. В їхньому автобусі можна помітити мікрохвильовки та обігрівачі, які, ймовірно, вже не потраплять до рук російських жінок.

Як окупанти мародерять в Україні

З початку повномасштабного вторгнення в Україну російські найманці систематично обкрадають українців. Росіяни намагаються вивезти все, що знайдуть. Нещодавно загарбники знову "відзначилися", вкравши пральну машинку. Момент викрадення потрапив на відео.

Цікаво У Чехії на пам'ятнику червоноармійцю домалювали пральну машинку: промовисте фото

Крім побутової техніки, окупанти крадуть і відеокамери. Так, бурят поцупив в українців камеру спостереження та привіз додому. Незаконні власники встановили цю камеру у себе в будинку й, нічого не підозрюючи, потрапили у реаліті-шоу.

Успіхи ЗСУ на фронті: основні події

  • Військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко описав сценарій звільнення Луганщини. За його словами, Луганську область потрібно розглядати як і Харківську.
  • Радник голови ОПУ Михайло Подоляк наголосив, що те, що Росія нині програє конвенційну війну, не означає, що вона має право використовувати свій ядерний арсенал. Україна, незважаючи ні на що, продовжить звільняти свою територію.
  • ЗСУ вдалося знищити цілу казарму загарбників у Сватівському районі. Вона була розташована в селищі Коржове. За словами Сергія Гайдая, ЗСУ вдалося знищити до 60 загарбників.
  • Керівниця Об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони Півдня Наталія Гуменюк розповіла, що навіть погода допомагає ЗСУ нищити ворога. За її словами затяжні дощі значно уповільнюють рух окупантів.

До теми – За добу ЗСУ відпили 13 атак противника: дивіться відео