Таку інформацію повідомили на сторінці СтратКом ЗСУ у фейсбуці. Кремль намагається залякати українців кадирівцями, а натомість Збройні Сили України нещадно вбивають їхнє командування.

Читайте також: В Інгушетії підтвердили загибель на війні в Україні племінника заступника Шойгу

Відомо, що Асвад Ідрісов був командиром другої роти спеціального полку імені Рамзана Кадирова, а також капітаном поліції. Кадирівці "славляться" своєю жорстокістю та тероризмом. Саме тому Росія найняла чеченські війська, які перейшли на сторону Кадирова і підпорядковуються його терористичній ідеології.

Операція "дон_гон_дон" триває. Цього разу до vip-шанувальників творчості Кобзона доєднався командир другої роти спеціального полку імені Кадирова капітан поліції Асвад Ідрісов. Він пропустив заняття з топографії у російському університеті спецназу у Гудермесі, а тому вже правильно повернувся додому,
– написали на сторінці у фейсбуці.

У чорних мішках, без рук та ніг – саме такими повертатимуться додому військові ворожої армії. Та, як нещодавно повідомив Володимир Зеленській, Росія не забирає загиблих військовослужбовців з території України. Десятки тисяч чорних пакетів з тілами загарбників чекають у вагонах-рефрижераторах та спеціальних місцях. Схоже, Володимиру Путіну байдуже на своїх військових, йому головне лише загарбати більше територій, щоб задовольнити своє его.

Кадирівці на війні Росії проти України: коротко

  • Британська розвідка підкреслила, що російські війська понад 10 тижнів намагались штурмувати Маріуполь, але героїчні захисники та захисниці України їм цього не дали. Натомість Росія покликала на допомогу кадировських бійців, яких у відомстві Британії назвали "допоміжним персоналом". Зараз лунають побоювання, що саме війська Рамзана Кадирова будуть "керувати" в окупованому Маріуполі.
  • В ГУР МО повідомили, що росгвардія з Чечні, яка підпорядковується Рамзану Кадирову, ввійшла на територію України ще в перші дні повномасштабної війни. Підрозділи кадирівців позиціонувалися як найжорстокіший загін. Проте згодом весь світ побачив, що кадирівці здатні лише на залякування та мародерство. В розвідці зазначили: основним їхнім завданням було залякування та геноцид українців.
  • Путін відправив на війну проти України близько 25 тисяч кадирівців. Олексій Арестович розповів, що кадировський підрозділ в Україні – не боєздатний. За його ловами, близько 10 тисяч кадирівців були під Києвом та стільки ж під Маріуполем. Внаслідок бойових дій близько 5 тисяч військових кадировської росгвардії Чечні були вбиті та поранені.

Вас це може зацікавити – росіяни вимагають хабарі в місцевих за виїзд із Мелітополя: дивіться відео