На щастя, серед особового складу Операції об'єднаних сил втрат та постраждалих не було. Згодом обіцяють опублікувати відео.

Читайте також Напився та вдавав із себе "Примарного Вершника": на Донбасі самоліквідувався окупант

Що відомо про міну бойовиків

Журналіст Андрій Цаплієнко опублікував фото міни ПОМ-2. Її відносять до тих, які неможливо розмінувати. Міну можна знешкодити способом підриву. Головне – не опинитись в радіусі суцільного ураження.

Інформаційна зброя

Журналіст заявив, що ця міна – не тільки летальна зброя, а й інформаційна. Одна з деталей схожа на банку мінералки, це називається "носій міни". За будь-яких обставин ця деталь залишається цілою.

"І от уявіть собі, що хтось із місцевих після вибуху знаходить цю залізяку, і читає на ній: "Наша земля Україна, слава нації, смерть ворогам". Ще й знак СС. Тобто, бойовики, вбиваючи мирне населення російською зброєю, маскуються під українців, налаштовують місцевих проти України", – наголосив Цаплієнко.

Загострення на Донбасі: коротко

  • Від початку 2021 року ситуація на Донбасі ускладнилася. Бойовики майже щодня здійснюють прицільні обстріли, а Росія стягує війська до кордону.
  • 16 квітня командувач ЗСУ Сергій Наєв запевнив, що ворог поки критичну лінію не перейшов. Однак українська армія завжди готова й до найгіршого варіанту