Успіхи ЗСУ на Харківщині

ЗСУ продовжують контрнаступ на окремих напрямках. Їм вдалося звільнити понад 20 населених пунктів, а загальна площа повернутих території – 700 квадратних кілометрів . Про це на брифінгу 8 вересня розповів заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу Олексій Громов.

Головне Обстріли Харкова й військова допомога від США: головне за 197 день війни

Наголошується, що Збройні Сили України вклинилися в оборону противника на глибину до 50 кілометрів. Наразі тривають фільтраційні дії у низці населених пунктів.

Так, станом на 6 – 7 вересня відвойовано близько 400 квадратних кілометрів. Зауважимо, що ЗСУ могли звільнити Шевченкове, Волохів Яр та Іванівку й можуть перебувати на підступах до Куп'янська.

Просування йде на схід, вздовж траси N26 у бік Куп'янська та по E40 у бік Ізюму відповідно. Крім того, завдаються удари по шляхах постачання російського ворога.

Голова Харківської обласної державної адміністрації Олег Синєгубов також прокоментував заяву Генштабу. При цьому додав, що багато про що, поки не можуть говорити, але контрнаступ на Харківщині триває.

Загальна площа повернутих території – понад 700 кілометрів

Громов повідомив і про звільнені населені пункти. Так, загальна площа території, поверненої під контроль України на Харківському та Південнобузькому напрямку, становить понад 700 квадратних кілометрів.

Яка ситуація на Харківщині: коротко

До теми – ЗСУ просуваються Харківщиною: дивіться відео