Новину про звільнення села підтвердили у Луганській ОВА. Там заявили, що населений пункт переходить у "синю зону".

Зауважте Мешканців деокупованої Херсонщини просять евакуюватися: у чому причина

Новини з фронту Луганщини: село Макіївка, що у Красноріченській селищній громаді Сватівського району, переходить у "синю зону". Українські військові відновили контроль над населеним пунктом,
– мовиться у повідомленні.

ЗСУ звільнили Макіївку на Луганщині: показуємо на карті

Українські воїни йдуть вперед та звільняють українські міста й села. Усю Луганську область неодмінно звільнять від російських загарбників.

Що відбувається на Луганщині

  • Сергій Гайдай – голова Луганської ОВА – 8 листопада повідомив, що ЗСУ просуваються територією області. Водночас ситуація залишається складною. Окупанти стягнули на Луганщину велику кількість резервів.
  • Гайдай розповів, що загарбники навіть не намагаються забирати тіла своїх "товаришів", а йдуть прямісінько по їхніх трупах.
  • Голова Луганської ОВА наголосив: "якщо вивчити історію, то на Сватівському напрямку ніхто ніколи не проводив наступальні дії, але Збройні Сили України роблять це успішно".
  • Вже наступного дня Гайдай розповів, що окупанти на Луганщині масово здаються у полон. Їх так багато, що облік вже навіть не ведуть.
  • Згодом голова Луганської ОВА зауважив: ЗСУ майже щодня просуваються біля Сватового. Окупантам завдають колосальних втрат.
  • Дружини "мобіків" скаржаться, що їхні чоловіки опинилися у справжній м'ясорубці. Щоб їх не дістали, окупантам довелося цілу ніч ховатися під трупами.

Актуально – карта бойових дій станом на 13 листопада: дивіться відео