Про це повідомив кореспондент американського видання NBC Джеффа Беннетта. Він посилається одразу на кілька співрозмовників у Білому домі.

Читайте також Зустріч Зеленського та Путіна: Арестович розповів, від чого залежатиме порядок денний

"Женева, Швейцарія, це найбільш ймовірне місце проведення потенційної зустрічі Байдена з Путіним. Про це заявили 4 джерела в адміністрації президента США", – написав він.

Й додав, що раніше Байден висловлював сподівання, що зустрітися з очільником Кремля вдасться під час запланованого у червні візиту до Європи.

Крім цього, за словами журналіста NBC, ця зустріч, скоріш за все, буде спрямована на деескалацію між Сполученими Штатами Америки та Росії.

Ймовірна зустріч Байдена та Путіна: коротко

  • Ще у квітні американський президент запропонував Путіну зустрітися на території третьої країни. Тоді організувати її погодилися Фінляндія, Австрія та Ісландія.
  • У травні держсекретар США Ентоні Блінкен заявив, що зустріч відбудеться вже у найближчі тижні. Принаймні, на це розраховує Білий дім.
  • Згодом у російському МЗС уточнили, що президенти можуть поспілкуватися в одній з дипломатичних столиць Європи. Проте подробиць не повідомляли.