Відмова прем’єр-міністра Вірмені Нікола Пашиняна взяти участь у зустрічі ОДКБ показала, що такої організації не існує. Таку думку 24 Каналу озвучив російський опозиційний журналіст Ігор Яковенко.

Читайте також "Васіліч" чи справді Путін: що не так з візитом глави Кремля в Мінськ на саміт ОДКБ

У Путіна нові союзники

Ігор Яковенко вважає, що відмова Пашиняна брати участь у цьому беззмістовному заході дуже знакова. Адже насправді ОДКБ нема. Ця організація завжди була про збройні сили Росії. Введення військ ОДКБ – це фактично захід російського війська.

Крім того, у Путіна не залишилося союзників в ОДКБ, окрім білоруського диктатора Алєксандра Лукашенка. Азербайджан має тісні зв’язки із Туреччиною, а Вірменія, очевидно, бере курс на зближення з країнами Заходу.

Жодного ОДКБ та пострадянського простору більше нема. Росія насправді має союзників у зовсім інших місцях. Це терористичні організації ХАМАС, Хезболла, Талібан, Північна Корея та якоюсь мірою Іран. Це результат правління Путіна,
– сказав опозиціонер.

Яковенко про ОДКБ: дивіться відео

Зустріч ОДКБ 23 листопада: головне

  • У четвер, 23 листопада, у Мінську відбулась зустріч Організації договору про колективну безпеку. Владімір Путін прибув у столицю Білорусі. Для російського диктатора це тільки четверта закордонна поїздка за 2023 рік. Раніше він відвідував Астану та Бішкек, а також здійснював візит у Пекін.
  • Відео зустрічі Путіна викликало шквал коментарів серед користувачів мережі, оскільки їх здивувало декілька моментів. Припустили, що до Мінська прибув не сам кремлівський диктатор, а його двійник, якого в народі називають "Васіліч". Річ у тім, що Путін на відео виглядає досить жвавим, не дотримується дистанції та тисне всім руки. Крім того, з ним не було його охоронця зі спецчемоданом.
  • Зауважимо, що засідання ОДКБ відбулось без Вірменії, яка вирішила проігнорувати зустріч.