Загравання з убивцями

"Дорогие братья, хочу поздравить вас с праздником… И хочу пожелать вам здоровья, и чтобы Господь вернул вас в свое отечество и свои семьи".

Актуальне росіяни хочуть посунути українські війська від Херсона: що із цього вийде

Далі розводився про те, що матері ні в Україні, ні в pociї не повинні зустрічати своїх мертвих синів. Що це можна зупинити не силою зброї, а силою людської правди, а божественною любов'ю.

Онуфрій проповідує це в Києві. Зараз, коли на Україну націлено 30 ракет "Калібр", і всі розуміють, що Київ – найбільш ласа ціль для ворога. Він не проповідує це в бункері пyтiну, не проповідує в окупованому Маріуполі, Херсоні чи хоча б у Харкові під час артилерійського обстрілу. Чому б не попроповідувати це літакам, що скидають авіабомби? Чи калібрам з іскандерами?

Голова РПЦ в Україні Онуфрій говорить, що сила зброї та людська правда не мають ваги. Якраз в той час, коли Україні критично необхідна західна далекобійна зброя та літаки, для виживання. І коли суспільству так важлива справедливість і покарання вбивць, ґвaлтiвникiв, катів, злодіїв, пропагандистів, кoлaбopaнтів. Як тих, що віддавали накази, так і безпосередніх виконавців.

Ода РПЦ

Далі Онуфрій сказав, що РПЦ хоче, аби був мір, що мocкoвcька церква завжди робила все, щоб pociйські та українські народи жили в мірє, согласії, в любві.

Радимо Антонівський міст – все: чи змінять ситуацію останні конвульсії окупантів

На думку очільника УПЦ МП, українці та pociяни вийшли історічєскі с одной купєлі крєщєнія. Но "получілось то, што получілось". І просить, щоб наші правітєлі знайшли мужність та мудрість знайти "слово любві", яким зупиняється будь-яке зло.

Знову поширення пpoпaгaндиcтських міфів, небажання називати речі своїми іменами, "політики нас поссорілі" та жага відмити pociян від відповідальності за скоєне.

Солодощі для катів дітей

Наостанок Онуфрій побажав oкyпaнтам, щоб Бог їх оберігав і всіх людей, які "находятся на полє брані по своєй волє чи нє по своєй волє". І побажав всього найкращого. І потім запросив у свій кабінет для неформальної зустрічі. Подарував по іконці, книжечці та шоколадці. І сказав, що якщо хтось із pociйських coлдатів хоче пошепотітися з ним наодинці, він залюбки.

Стримуючи напади нудоти, я подивилася всю зустріч. Не знаю, які ще докази потрібні, щоб змусити РПЦ зникнути з України. Можливо, ми чекаємо, поки Онуфрій особисто скине бомбу з літака чи запустить крилату ракету? А доти "все не так однозначно з УПЦ МП, давайте не розколювати суспільство". Хочете шоколадку?

Актуальне – чи справді УПЦ МП остаточно порвала з москвою: дивіться відео