Окупанти приречені на "знекровлення" на правому березі

Пошкодження, які непрофесійно, але наполегливо окупанти намагалися відремонтувати. Хоча сам момент обвалу того чи іншого прольоту був просто невідворотним – під постійним вогневим тиском ЗСУ та пошкодженнями, що збільшувалися, або у разі вдалого влучання в дуже жирну ціль.

Радимо Шольц нарешті відверто почав говорити, чого насправді хоче путін

Мости забезпечують високий рівень вантажоперевезення за одиницю часу – те, чого не зможе забезпечити жодна понтонна переправа. Зрозуміло, що переправи можуть компенсувати втрату мосту, але час перекидання сил і засобів збільшується в рази. У певних умовах ця різниця в часі непомітна та несуттєва, але в інших…

У ситуації щодо методичного розвитку подій на лінії фронту понтони цілком можуть компенсувати втрату моста, але варто інтенсивності бойових дій зрости, як вони вже не зможуть забезпечувати необхідний вантажопотік.

Важливість мостів у забезпеченні передових підрозділів російських окупаційних військ не надумана і не перебільшена. Без їхнього повноцінного функціонування або часткового російським окупаційним військам вкрай проблематично вести не лише наступальні дії, а й оборонні.

Про головне Українцям не варто сподіватися, що перемога – це вигнати російських солдатів "за поребрик"

Помста не врятує від фіаско

Але ця конвульсія не змінить ситуації загалом. Окупанти втрачають логістичний контроль за правим берегом Херсонщини.

До теми – ЗСУ підтвердили черговий нищівний удар по Антонівському мосту: дивіться відео