На думку Кремля, ситуація щодо них "зайшла у глухий кут". Про це заявив речник президента Росії Дмитро Пєсков у інтерв'ю російським пропагандистам.

Читайте більше З маленьким уточненням: у Кремлі підтримали умову Зеленського для зустрічі з Путіним

У Кремлі знову розповіли, що Путіну заважає зустрітись з Зеленським

Пєсков запевнив, що нібито "президент Росії, що називається, був готовий вчора".

І тут камінь спотикання який? Ми знаходимося в ситуації, коли робота з реалізації мінського комплексу заходів зайшла в глухий кут,
– заявив речник Путіна.

Він вважає, що цей "глухий кут цей пов'язаний виключно з позицією України". Нібито саме Київ "не хоче виконувати мінські домовленості. Україна хоче мінські домовленості замінити чимось ще, не називаючи це своїми словами".

Ба більше, Песков вважає, що нібито Україна "не хоче виконувати, наприклад, домовленості, які в Парижі були досягнуті".

Що відомо про ймовірну зустріч Володимира Зеленського з Путіним

  • Володимир Зеленський запропонував Путіну зустрітись ще у квітні 2021 року на Донбасі. Очільник Кремля запропонував Президенту України говорити з бойовиками.
  • У червні Володимир Путін цинічно заявив, що розмовляти з українським президентом нема сенсу. Він додав, що не відмовляється від зустрічі, проте нібито обговорювати нічого.
  • 22 вересня після виступу на сесії Генасамблеї, Зеленський відповів на запитання російських журналістів щодо зустрічі з Путіним. Президент України зазначив, що вона буде, коли очільник Кремля буде до цього готовий.
  • Вже 23 вересня Пєсков заявив, що зустріч президентів Росії та України може відбутися. Та він додав – президенти мають бути готовими до спілкування та повинні узгодити тематику розмови.