Президент України відзначив: Apple надихає своїм прикладом усіх прихильників цифровізації у світі. Він відзначив, що втішений особистій зустрічі з керівником цього техногіганта.

Теж цікаво Чи міг колись я це уявити, але все – можливо, – Зеленський виступив перед студентами Стенфорда

Україна хоче спільних проєктів з Apple

Після зустрічі Володимир Зеленський написав у своєму твітері, що Україна зацікавлена у співпраці.

Ми зацікавлені у розширенні присутності Apple в Україні та реалізації нових амбітних спільних проєктів,
– написав Володимир Зеленський.

Сторони також обговорили можливість будівництва компанією Apple дата-центру для сервісів iCloud в Україні, за прикладом центру, який було споруджено в Данії. Йшлося й про локалізацію продуктів Apple, українізацію персонального помічника Siri.

"Сподіваюсь, що динаміка розвитку компанії Apple та темпи цифровізації нашої держави допоможуть створити історію успіху Apple в Україні та Apple з Україною", – наголосив Володимир Зеленський.

Зеленський порівняв свою команду з Apple

Під час іншої зустрічі – зі студентами та працівниками Стенфордського університету, Володимир Зеленський зазначив, що, ймовірно, найвідомішим виступом цього вишу був виступ Стіва Джобса. Він нагадав, що Apple починав свій шлях у гаражі з божевільних ідей.

Тут він порівняв себе і свою команду: мовляв, колись і він сидів у невеликому офісі і генерував ідеї, в які ніхто не вірив. Згодом він показав свій айфон і розповів про додаток Дія, який на ньому встановлений.

Жоден президент України не залітав до Каліфорнії

Відзначимо, що до цього візиту Володимира Зеленського до Каліфорнії з офіційним візитом не літав жоден президент України. Оскільки саме там зосереджені найбільші IT-компанії та високотехнологічна космічна індустрія, це важливо для діджиталізації України та розвитку співпраці. На цьому наголошував глава МЗС Дмитро Кулеба.

Більше про це Зеленський першим з президентів України прибув у Каліфорнію: мерію підсвітили кольорами прапора

Це саме те, у чому в України є сильні козирі. Саме тому президент відвідає штат Каліфорнія для того, щоб створити нові можливості для взаємодії США й Україні у цих сферах і залучення нових американських інвестицій в українську економіку,
– додав глава МЗС.