Зеленський наголосив, що перед експертним середовищем Стенфордського університету виступали багато дуже видатних людей, відомих політиків, бізнесменів та діячів з усього світу.

Зауважте Зеленський у США зустрівся з гендиректором Apple Тімом Куком

Чи міг колись я, звичайний хлопець, з простої родини, зі звичайного, прекрасного до речі, промислового міста на Сході України уявити, що виступатиму тут. Ні. Але все можливо,
– заявив український лідер.

Щоправда, для цього, наголосив Зеленський, довелося стати Президентом України. Той факт, що ним став хлопець з простої, до речі, професорської родини свідчить, що все – можливо.

Зеленський зізнався: ці слова – не лише його кредо, але й символ сучасної України.

Президент розповів про Україну

Зеленський наголосив, що хоче розповісти студентам Стенфордського університету про Україну. Не про колишню республіку СРСР, десь поряд з Росією, десь у Європі. А про Україну – велику демократичну державу, де все – можливо.

Зеленський пригадав, що коли його дружина Олена народжувала їхню доньку, щоб приїхати з Кривого Рогу до Києва довелося витратити 10 годин. Президент наголосив, що вже тоді мріяв це змінити.

Коли у президентського подружжя народилася друга дитина, близько 20 годин довелося витратити на оформлення різних документів. І це Зеленський мріяв змінити.

Українці довели, що усе – можливо

Президент наголосив: українці часто доводили людству, що все – можливо. Зокрема:

  • створити перший вертоліт;
  • штучний супутник Землі;
  • найбільший у світі літак;
  • WhatsApp.

Однак, на жаль, Україна вже близько 30 років не створювала нічого настільки ж визначного. Зеленський зізнався, що дуже хотів це змінити. Єдиним шляхом було стати президентом і привести до влади людей. Бо все – можливо.

Зміни – відчутні

Зеленський наголосив, що сьогодні в Україні будують:

  • тисячі кілометрів доріг;
  • сотні мостів;
  • власні літаки, танки та гелікоптери.

Президент зауважив, що ці зміни відбуваються, незважаючи на те, що Україна протистоїть "одній з найпотужніших армій світу – армії Росії".

Зеленський наголосив, що в України анексована та окупована більша територія, аніж окремі штати США.

Однак в цих умовах Україна будує вільну і вільну державу.

Створює унікальну систему декларування, мінімізує вплив олігархів, реформує банківський сектор, сприяє розвитку бізнесу, впроваджує корпоративне управління, запускає ринок землі, зміцнює верховенство права. Бо все – можливо.

"У нас немає часу мріяти, у нас немає мрії. У нас є українська мета", – підсумував Зеленський.

Візит Зеленського до США: головне

  • Візит Володимир Зеленський до США розпочався 31 серпня.
  • У межах візиту український лідер зустрівся з директором NASA Біллом Нельсоном. Темою зустрічі стали космічні проєкти, до яких може долучитися Україна.
  • У Білому домі 1 вересня відбулася історична зустріч Зеленського та президента США Джо Байдена. Політики обговорили протидію російській агресії на Сході України, реформування судової системи в Україні, питання енергетичної безпеки, боротьбу з кліматичною кризою та інші пріоритетні питаня.