Зеленський наголосив, що перед експертним середовищем Стенфордського університету виступали багато дуже видатних людей, відомих політиків, бізнесменів та діячів з усього світу.
Зауважте Зеленський у США зустрівся з гендиректором Apple Тімом Куком
Чи міг колись я, звичайний хлопець, з простої родини, зі звичайного, прекрасного до речі, промислового міста на Сході України уявити, що виступатиму тут. Ні. Але все можливо,
– заявив український лідер.
Щоправда, для цього, наголосив Зеленський, довелося стати Президентом України. Той факт, що ним став хлопець з простої, до речі, професорської родини свідчить, що все – можливо.
Зеленський зізнався: ці слова – не лише його кредо, але й символ сучасної України.
Президент розповів про Україну
Зеленський наголосив, що хоче розповісти студентам Стенфордського університету про Україну. Не про колишню республіку СРСР, десь поряд з Росією, десь у Європі. А про Україну – велику демократичну державу, де все – можливо.
Зеленський пригадав, що коли його дружина Олена народжувала їхню доньку, щоб приїхати з Кривого Рогу до Києва довелося витратити 10 годин. Президент наголосив, що вже тоді мріяв це змінити.
Коли у президентського подружжя народилася друга дитина, близько 20 годин довелося витратити на оформлення різних документів. І це Зеленський мріяв змінити.
Українці довели, що усе – можливо
Президент наголосив: українці часто доводили людству, що все – можливо. Зокрема:
- створити перший вертоліт;
- штучний супутник Землі;
- найбільший у світі літак;
- WhatsApp.
Однак, на жаль, Україна вже близько 30 років не створювала нічого настільки ж визначного. Зеленський зізнався, що дуже хотів це змінити. Єдиним шляхом було стати президентом і привести до влади людей. Бо все – можливо.
Зміни – відчутні
Зеленський наголосив, що сьогодні в Україні будують:
- тисячі кілометрів доріг;
- сотні мостів;
- власні літаки, танки та гелікоптери.
Президент зауважив, що ці зміни відбуваються, незважаючи на те, що Україна протистоїть "одній з найпотужніших армій світу – армії Росії".
Зеленський наголосив, що в України анексована та окупована більша територія, аніж окремі штати США.
Однак в цих умовах Україна будує вільну і вільну державу.
Створює унікальну систему декларування, мінімізує вплив олігархів, реформує банківський сектор, сприяє розвитку бізнесу, впроваджує корпоративне управління, запускає ринок землі, зміцнює верховенство права. Бо все – можливо.
"У нас немає часу мріяти, у нас немає мрії. У нас є українська мета", – підсумував Зеленський.
Візит Зеленського до США: головне
- Візит Володимир Зеленський до США розпочався 31 серпня.
- У межах візиту український лідер зустрівся з директором NASA Біллом Нельсоном. Темою зустрічі стали космічні проєкти, до яких може долучитися Україна.
- У Білому домі 1 вересня відбулася історична зустріч Зеленського та президента США Джо Байдена. Політики обговорили протидію російській агресії на Сході України, реформування судової системи в Україні, питання енергетичної безпеки, боротьбу з кліматичною кризою та інші пріоритетні питаня.