Так, очільник Кремля вже сказав усе, що лише можна було. Таку думку 24 Каналу висловив політолог Олександр Антонюк.

Зауважте Путін не вражає своєю новизною, – політолог про "термінове звернення" диктатора

Путін вже використав усі свої козирі

Усі козирі, які можна було використати, Путін вже використав,
– зауважив політолог.

Напередодні очікувалося, що під час звернення російський диктатор оголосить загальну мобілізацію в Росії. Хоч наразі цього не відбулося, але це лише питання часу. Станом на сьогодні росіяни й так проводять приховану мобілізацію в країні.

Однак питання в тому, наскільки російські та білоруські військові центри готові підготувати та забезпечити ту кількість військових, яку країна-агресорка хоче мобілізувати.

Антонюк прокоментував безглузде звернення Путіна: дивіться відео

Водночас решта заяв Путіна не містить нічого нового. Стратегія російських загарбників не змінюється – вони прагнуть абсолютно знищити Україну як суверенну державу.

"Терміни "денацифікація" та "демілітаризація" на просту мову перекладаються як геноцид українського народу", – зазначив політолог.

Звернення Путіна: що відомо

  • Напередодні аналітики американського Інституту вивчення війни заявляли, що під час звернення російський диктатор може оголосити загальну мобілізацію в країні-агресорці. Утім, цього так і не сталося.
  • В ISW пояснювали це тим, що Путін полюбляє символічні дати, а 18 січня росіяни відзначають 80-річчя того, як радянські війська розірвали нацистську облогу Ленінграда.
  • Крім того, очільник Кремля назвав нову мету "спеціальної військової операції" в Україні. Виявляється, це спроба росіян закінчити війну на Донбасі. Ба більше, Путін наголосив, що це нібито вимушене рішення, щоб "захистити населення Донбасу".
  • Далі російський диктатор розійшовся у поясненнях, що територія Донеччини – це нібито історична територія Росії. А росіяни, мовляв, мирилися з цим допоки не стався "державний переворот", та "не почали винищувати людей тільки за те, що вони вважають себе пов'язаними з російською культурою, мовою і традиціями".