З першого дня повномасштабного вторгнення російських окупантів США підставили нам своє дружнє плече та намагаються зробити все для того, щоб Україна перемогла у війні за свій суверенітет. Завдяки такому потужному союзнику та іншим партнерам Україну обов'язково чекатиме лише перемога.

Читайте також Зеленський утворив 14 місцевих військових адміністрацій на Донеччині та призначив керівників

Зеленський привітав США

Президент Володимир Зеленський у своєму традиційному зверненні не оминув увагою свято наших друзів. Він привітав президента США Джо Байдена, а також весь американський народ.

Ми вважаємо за самоочевидні істини, що всіх людей створено рівними; що Творець обдарував їх певними невідбірними правами, до яких належать життя, свобода й прагнення щастя; що уряди встановлюються між людьми на те, щоб забезпечувати ці права, а влада урядів походить зі згоди тих, ким вони управляють,
– процитував він Декларацію незалежності Сполучених Штатів.

Він додав, що впродовж всією своєї історії українці неодноразово демонстрували схожість наших принципів, а також подякував за неймовірну допомогу у боротьбі з російськими окупантами.

Війна Росії з Україною: останні новини

  • ЗСУ показали ефективну роботу HIMARS по цілях російських окупантів. Нашим героям вдається нищити ворога навіть уночі.
  • Окупанти у Херсоні оголосили про формування так званого "уряду". Серед зрадників знайшлося місце й для нардепа Ковальова.

Дивіться відео звернення Володимира Зеленського