Екс-заступник директора ФБР Ендрю Маккейб володіє секретною інформацією про президента США Дональда Трампа, яка може зашкодити йому в зв'язку з розслідуванням про зв'язки штабу Трампа з Росією, повідомляє DW.

Читайте також: "Був хлопцем з церковного хору": Трамп прокоментував звільнення заступника глави ФБР

Точний зміст документів, які знаходяться в розпорядженні Ендрю Маккейба, невідомий. За словами джерела, що побажало залишитися інкогніто, записи можуть містити подробиці розмов між Трампом і Маккейбом. Також повідомляється, що інформація вже передана спецпрокурора США по Росії Роберту Мюллеру, який займається розслідуванням того, чи мали місце спроби російської влади втручатися у вибори США 2016 року, а також можливими зв'язками штабу Трампа з РФ.

Після звільнення Маккейба керівник команди юристів Трампа Джон Дауд закликав міністерство юстиції США припинити розслідування можливого втручання Росії в американські вибори. За словами Дауда, процес був з самого початку "корумпований через політичні забобони".

Читайте також: Привід для занепокоєння, – The New York Times про призначення нового директора ЦРУ

Республіканці і президент США Дональд Трамп неодноразово критикували Ендрю Маккейба за те, як він під час виборчої кампанії 2016 року розслідував інцидент з витоком інформації, що сталася через використання Хілларі Клінтон особистої пошти замість службової під час перебування її держсекретарем США. Крім того, Трамп висловлював невдоволення роллю заступника голови ФБР в розслідуванні можливого втручання Росії в американські вибори.

Варто зазначити, що Мін'юст США звільнив Маккейба з ФБР за два дні до його 50-річчя і виходу на пенсію.