“Жирондинці” несподівано, з перших хвилин, захопили ініціативу у поєдинку і одразу створили декілька непоганих нагод, аби відкрити рахунок. Втім, на щастя, у “червоних” є голкіпер Мікаель Ландро, який самотужки і намагався відвести небезпеку від власних воріт.

Велика кількість нереалізованих нагод зіграла із "Бордо" злий жарт на 58 хвилині. Стрімка контратака господарів завершилась побаченням Седріка Карассо та Муса Соу, де сенегальський нападник не підвів. І все ж підопічні Тігана добились свого. Після подання кутового Вуядін Савіч вискочив вище за усіх, і все ж зумів переграти Ландро. 1:1, як і в першому колі, команди не зуміли виявити сильнішого.

“Ланс” та “Брест” зіграли у нічию, п’ятий матч поспіль не може виграти “Ренн”. “Сент-Етьєн” здобув вольову перемогу над “Нансі”. “Сошо” переграло “Кан”. Єдиний гол на 90 хвилині приніс “Осеру” виїзну перемогу над “Тулузою”.