А ще заздалегідь підготовлені судові ухвали і сотні повідомлень із вказівками суддям. Та все це тільки вершина айсбергу. Активісти Євромайдану звинувачують Чернушенка в кришуванні суддів, які ухвалювали неправомірні рішення.

Активісти твердять: суддів, які кидали за ґрати євромайданівців було п'ятеро: Бець, Коваль, Триндюк, Юхимова та Бартащук. Голова апеляційного суду не заперечує, що добре з ними знайомий.

Утім всі рішення щодо активістів були правомірними - як на той час.

А "маски-шоу" в своєму кабінеті голова Апеляційного суду називає політичним замовленням. Мовляв відмовлявся виконувати вказівки згори.

У експертів-правників дещо інша думка. Мовляв на відставці голови Апеляційного суду піариться новий голова СБУ.

Травлею одіозного судді могла нагадати про себе і Генеральна прокуратура. Вона має тісно співпрацювати з судовою гілкою влади, однак останнім часом їхні стежки розійшлися.

Генеральний прокурор Віктор Шокін заявив, що проситиме Верховну Раду зняти з Чернушенка суддівську недоторканність. Поки що йому інкримінують лише у втручання в систему автоматичного розподілу справ у суді.

Як відомо, за словами Генерального прокурора України Віктора Шокіна, під час обшуку в Апеляційному суді Києва у голови суду було вилучено 6,5 тисяч доларів США.