Білий дім до кінця року надасть Україні 4,5 мільярда доларів грошової підтримки. У Байдена також незадоволені тим, що ЄС не може виконати свої попередні зобов'язання перед нашою державою.

Читайте також Наступного тижня ми почуємо про цікавий пакет від наших партнерів, – Резніков

Як США вимагає від Європи більше підтримувати Україну

Загалом Вашингтон готовий підтримувати Україну до перемоги в цій війні, однак чекає від Європи також рішучих кроків. Адміністрація Байдена провела розмову з офіційними особами Європейського Союзу, у ході якої наполягла на підтримці України та наданні подібних сум.

Як повідомляє Bloomberg, посилаючись на свої джерела: "ЄС внутрішньо торгується щодо виконання попередніх зобов'язань".

Члени Спільноти обговорюють більш регулярний механізм, який допоможе зберегти економіку України на плаву, оскільки війна затягується,
– пише американське ЗМІ.

В американському Конгресі зростають вимоги щодо підтримки України державами ЄС. США хочуть справедливо розподілити цей обов'язок між країнами-союзницями.

Військова допомога від США

Окрім грошової підтримки, Америка регулярно постачає в нашу країну зброю, яка допомагає Збройним Силам ліквідовувати окупантів. США щотижня передають Україні озброєння на суму від пів до мільярда доларів – не завжди це відбувається публічно. Про це заявив колишній директор ЦРУ та генерал у відставці Девід Петреус.

Читайте також Чи може Україна розраховувати на ракети на 150 – 300 кілометрів: відповідь фахівця

Також у Пентагоні працюють над створенням нового командування, яке буде оптимізувати систему допомоги нашій державі та здійснюватиме військові навчання. Нове командування базуватиметься у Вісбадені, що в Німеччині. Це недалеко від майданчиків, які використовують США і країни Заходу для навчання наших солдатів.

Варте уваги – коли почне діяти ленд-ліз від США: дивіться відео