У вівторок, 12 березня, стало відомо, що українське небо втратило двох льотчиків. Про це повідомили у 12 окремій бригаді армійської авіації імені генерал-хорунжого Віктора Павленка.

Дивіться також В Одесі попрощалися з моряками, які загинули внаслідок обстрілу порту

Відправилися у "вічний політ"

Україна втратила 2 хоробрих льотчиків. Вони стояли на захисті неба України. Загиблі пілоти входили до складу 12 окремої бригади армійської авіації імені генерал-хорунжого Віктора Павленка.

Сьогодні небо втратило двох своїх синів, які завжди літали високо і вільно. Нехай їхні душі знайдуть спокій серед зірок, а ми пам'ятатимемо їх як героїв, які віддано служили своїй Україні…,
– мовиться в повідомленні.

Хоробрі захисники, які віддали своє життя за Україну

  • Захищаючи Україну від окупантів, загинув український веслувальник Дмитро Губанов. Чоловік приєднався до Сил оборони України на початку повномасштабного вторгнення. Відомо, що з кінця літа 2023 року військовослужбовець не виходив на зв'язок. Протягом місяців близькі та рідні Дмитра сподівалися, що він живий, однак, на жаль, український захисник загинув.
  • У небі над Донецькою областю 8 березня загинув майор Андрій Ткаченко. Пілот-винищувач виконував бойове завдання на фронті. У захисника лишилися батьки, старший брат, дружина і шестирічний син.
  • У ході виконання бойових завдань на передовій загинули двоє бійців, які воювали проти російських окупантів у складі Грузинського національного легіону. Йдеться про Нодара Насірова та Георгія Гогіашвілі.
  • На фронті загинув військовослужбовець і журналіст Дмитро "Перун" Сінченко.Трагічну звістку зробила його колишня дружина Олена Сінченко 8 березня у своєму фейсбуці. Правда, вона не уточнила, за яких обставин, а також, де загинув Дмитро "Перун" Сінченко.
  • Український захисник Сергій Білий загинув під час виконання бойового завдання у Херсонській області 1 березня 2024 року. Військовий героїчно загинув в день народження своєї дружини. У полеглого захисника залишилася донечка.