Про це Дмитро Дінзе розповів у коментарі "Уніан".

Читайте також: Романа Сущенка етапували у колонію

Я думаю, шанси десь 50 на 50 – вийде він із голодування чи не вийде. Поки що це незрозуміло. Що стосується процесу виходу з голодування, я дізнаюся, тільки коли до нього приїду, коли він скаже мені приїхати до нього,
– наголосив правозахисник.

За його словами, має пройти час, тиждень або кілька тижнів, і тоді буде зрозуміло, що у Сенцова далі буде зі здоров'ям.

Також Дінзе додав, що у політв'язня розвинулися проблеми з печінкою, нирками, серцем, кишечником і шлунком

При цьому адвокат повідомив, що у його підзахисного "нормальний настрій", він працює над фільмом і в рамках цієї роботи контактує зі своїм продюсером та іншими людьми зі знімальної групи.

Додамо, що 8 жовтня росЗМІ поширили новий фейк. Вони заявили, що український режисер після виходу із тривалого голодування за день з'їв цілу курку.

Нагадаємо, 6 жовтня український режисер Олег Сенцов, якого незаконно утримують у російській колонії в Лабитнангі, припинив своє голодування.

За що в Росії засудили Олега Сенцова? Його затримали 11 травня 2014 року на території окупованого Криму та звинуватили в підготовці теракту на півострові під час незаконної анексії Росією. Пізніше його звинуватили у зберіганні зброї та вибухівки. У серпні 2015 року в Росії Сенцова засудили до 20 років ув'язнення в колонії суворого режиму в місті Лабитнангі. А 14 травня 2018 року Сенцов оголосив голодування з вимогою звільнити усіх українських політв’язнів, утримуваних у Росії та в окупованому Криму.