Platforma разом із Реанімаційним пакетом реформ підготували підбірку із найкращих TED-конференцій.

Президент Афганістану: Про відбудову зруйнованих держав (2005)

Пристрасний та сильний виступ, у якому Ашраф Ґані наголошує на необхідності економічних інвестицій та винахідництва у дизайні для розбудови зруйнованих держав, супроводжується розмовою з куратором TED, Крісом Андерсоном про майбутнє Афганістану. Він пояснює, що кожен мешканець може зробити для кращого майбутнього країни.

У правому куті відео, ви можете обрати мову субтитрів.

Професор Оксфорду: Нові правила для відбудови зламаної нації (2009)

Довгий конфлікт може спустошити країну, посіявши злидні та хаос. Однак як правильно допомогти відродитися країнам, зруйнованим після війни? На TED-конференції Пол Кольєр розповідає про вади сучасних програм допомоги в постконфліктних ситуаціях і пропонує три ідеї ліпшого підходу.

Головне у цій справі – нові робочі місця, система охорони здоров’я і прозорість влади. Також він розповідає, чому так важливі миротворчі місії ООН та коли політику пограбування змінить політика надії.

Прем’єр-міністр Великобританії: Нова ера управління (2010)

Лідер консервативної партії Британії зазначає, що ми входимо в нову еру — де уряди мають меншу силу (і менше грошей), а люди, завдяки новим технологіям, — більшу. Спираючись на нові ідеї поведінкової економіки, він розповідає, як ці нові тенденції можна використати в побудові більш розумних політичних курсів.

Бізнесмен з Китаю: Казка про дві політичні системи (2013)

На Заході, це загальноприйнята думка: вершиною еволюції суспільства є капіталістична багатопартійна демократія. Правильно? Ерік С. Лі, китайський політолог та інвестор, кидає виклик традиційним поглядам. У своїй провокативній промові, яка руйнує усі стереотипи, він закликав аудиторію взяти до уваги існування інших шляхів, якими можна вести успішну сучасну націю.

У своєму виступі він розповідає про те, чому комунізм – не завжди погано, а демократія – не завжди добре.

Політолог із США: Чому мери повинні правити світом (2013)

Американський політичний теоретик Бенджамін Барбер вважає, що пора перестати говорити про нації та державні кордони і нарешті поговорити про міста. Це – місця нашої свободи, а їх мери – наші найближчі сусіди, "свої хлопці". У своєму виступі він розповідає про мерів Філадельфії, Єрусалима, Лондона, Нью-Йорка, Москви, а також Боготи та Сінгапура – і доводить, що вони ефективніші за глав держав.