Вони повідомили, що мають прямі докази партнерства Андрейчикова із проросійськими колаборантами та поплічниками сепаратистів.

Андрейчиков
Андрій Андрейчиков / Фото з відкритих джерел

Читайте також: Труханова виправдали: чому це сталося і що буде далі

Одеса – стратегічно важливий регіон, який у 2014-му зламав хребет російській агресії у місті. Але попри це, крім російського бізнесу, у нас є мер з російським громадянством, який мріє про російські танки у нашому місті. І зараз нам призначають на пост голови ОДА людину, яка все життя збирала металобрухт і дружить з колаборантами та російськими терористами. Якщо призначати на такі відповідальні посади людей, які у дружніх стосунках з тими, хто хоче знищити Україну, Одесу можна втратити. Ні Андрейчикову на посаді голови ОДА!
– висловився відомий громадський діяч та блогер Сергій Стерненко.

Протест
Протест проти призначення головою Одеської облдержадміністрації Андрія Андрейчикова / Фото Катерина Петренко

Він наголосив, що Андрейчиков – партнер засудженого за спробу створення "ОНР" колаборанта Черепа та очільника проросійської партії "Родіна" в Одесі Кушніра.

Про зв'язок Андрейчикова з проросійськими колаборантами свідчить те, що його фірма ТОВ "Балкер" постачає мелалобрухт і відходи з вуглецевих сталей у невизнане Придністров'я, додав громадсько-політичний діяч Олег Михайлик.

Андрейчиков – це "темна конячка", яку знають як людину, яка разом з Порошенком і колишнім депутатом ВР Рибаковим "збирала" металобрухт і наживалась на його експорті. Вони "вирізали" цукрові, судноремонтні заводи й відправляли металобрухт на металургійний завод у Придністров'ї у тому числі і контрабандою. Обласна прокуратура Одещини кришувала цей нелегальний і напівлегальний бізнес, про який нескладно дізнатись з відкритих реєстрів,
– сказав Михайлик.

протест
Активісти під Офісом президента / Фото Катерина Петренко

Одесити повідомили, що приїхали надати президенту України Володимиру Зеленському докази прямого зв'язку Андрейчикова з проросійськими колаборантами. Мова про роздруківки з відкритих реєстрів щодо співучасті та співвласності Андрейчикова в компаніях з регіоналом Черепом та головою проросійської партії "Родіна" в Одесі Кушніром.

роздруківки з відкритих реєстрів щодо співучасті та співвласності Андрейчикова в компаніях з регіоналом Черепом та головою проросійської партії

Відомо, що до протестувальників вийшов консультант Зеленського, якому передали ці докази, а також звернення від 6 демократичних опозиційних до міської влади політичних партій з вимогою призначити достойного кандидата на посаду голови ОДА.

Якщо Андрейчикова призначать, сюди прийде значно більше людей, аби спитати, чому регіон віддали на поталу посібнику російських окупантів. В Одесі й так є мер з російським паспортом. Не треба нам ще й губернаторів з російськими друзями,
– підсумував Стерненко.

протест
Одесити та активісти вимагають провести прозорий конкурс на посаду голови Одещини / Фото Катерина Петренко

Нагадаємо, одесити неодноразово протестували проти призначення Андрейчикова на пост голови ОДА. Вони наголошували на потребі відкритого конкурсу, а також пропонували свою кандидатуру – депутата міськради від партії "Об'єднання "Самопоміч" Ольгу Квасницьку.

7 липня під часу візиту до Одеси президент України Володимир Зеленський зажадав, аби йому надали докази партнерства Андрейчикова з проросійськими колаборантами, і повідомив, що може призначити його головою ОДА вже за тиждень.

Читайте також: Мамин дім і єдина квартира в Одесі: яку нерухомість декларує і приховує Геннадій Труханов