Дівчина протистоїть агресії Росії у складі Інтернаціонального легіону. Перед публікацією відео вона додала, що в її голові ніяк не вкладеться, що сталося там.

Дивіться також Перемололи еліту путінського війська: як ЗСУ по кілька разів знищували російські бригади

Війна – це смерть

Бойова медикиня Анастасія Муцей у своєму інстаграмі поділилася відео поранення під час виконання завдання, внаслідок якого вона отримала контузію. Дівчина потрапила під ворожий обстріл.

Анастасії довелося добу очікувати на порятунок, протягом якої вона не мала доступу до ліків та води. Дівчина першою евакуювала тяжко поранену людину, тому їй довелося чекати наступної можливості. На фоні цього медикиня вирішила вкотре наголосити на тому, що відбувається на фронті.

Єдине – ви просто не уявляєте, яким трудом, потом, біллю виборюється кожен сантиметр нашої землі. Війна – це смерть, а після смерті завжди зароджується життя,
– написала Анастасія.

Окрім поранення, при бойових діях медикиня втратила медичний рюкзак з усім забезпеченням та прилад нічного бачення. Наразі вона збирає кошти на нову амуніцію.

Обережно, ролик не для вразливих 18+: відео поранення Анастасії

Агресія, що несе смерть

  • У війні Росії проти України загинуло кілька білоруських добровольців. Загін спецпризначення "Терор" виконував бойове завдання на Сході.
  • Під час бойового завдання на Запоріжжі загинув видатний музикант з гурту "КораЛЛі" Андрій Чепіль. Він разом з побратимами намагався штурмувати російські укріплення під Роботиного.
  • Також днями на фронті загинув доброволець з Латвії, що воював у складі Інтернаціонального легіону. Його вразив ворожий дрон. Соратники військового подбають, щоб його тіло доправили додому.