У цьому матеріалі читайте – яку нерухомість має та де живе кандидат у народні депутати Анатолій Гриценко.

Дивіться також: Маєток Тимошенко: що відомо про нерухомість незмінної лідерки "Батьківщини"

Що відомо про нерухомість Гриценка

У декларації за 2017 рік кандидат у депутати вказав майно, що записане на його дружину – журналістку Юлію Мостову. Загалом, дружина Гриценка володіє 5-ма квартирами в Києві, двома земельними ділянками в Обухівському районі та дачею.


Анатолій Гриценко працював на посаді міністра оборони України

Юлія Мостова є власницею кількох квартир у Києві площею 110,3 метрів квадратних, 56,2 метрів квадратних, 32,9 метрів квадратних та 80,2 метрів квадратних.

Сам Анатолій Гриценко з донькою Анною прописані у київській квартирі Мостової площею трохи більше 50 квадратів.


Площа земельних ділянок становить 2360 та 5829 метрів квадратних в Обухівському районі Київської області. А площа дачного будинку – 374,4 метрів квадратних у цьому ж районі на Київщині.


Анатолій Гриценко з дружиною Юлією Мостовою

За словами лідера "Громадянської позиції", коли він одружився з Юлією Мостовою (це другий шлюб Гриценка, – ред.), то вона вже довго жила у квартирі в Голосіївському районі.

Я все своє майно залишив двом дітям і колишній дружині. Щодо придбаної дачі, то на початку 1990-х років дружина працювала в агентстві France-Presse і мала зарплату 1,5 тисячі доларів. Тому в неї було достатньо коштів, щоб купити дачу в хорошому районі,
– пояснив Анатолій Гриценко.

А дачу Юлія Мостова купила ще у 2003-му році. Вона розташована на березі затоки Дніпра на "Великій дамбі".

Коли у 2005 році я став міністром (Анатолій Гриценко був міністром оборони України у 2005-2007 роках, – ред.) , то на нашій дачі побувало три всеукраїнські канали. Вони все бачили, і їм чітко було сказано, що дача в Конча-Заспі була придбана ще у 2003 році. Тобто коли тільки через два роки я став міністром, то одразу ж задекларував це майно, і робив це протягом наступних років,
уточнив Гриценко.

Хто така Юлія Мостова? Дружина лідера партії "Громадянська позиція" Юлія Мостова є однією із найвпливовіших журналісток України. Її батьки – журналіст Володимир Мостовий і біологиня Валентина Науменко. Юлію тричі нагороджували першою премією "Людина року" у номінації "Найкращий журналіст року" (1996, 1997, 1999 роках).


Дача Гриценка

Дача Анатолія Гриценка займає площу 347,8 метрів квадратних. Вдома у політика є свій баскетбольний майданчик, озеро з декоративним мостом, відкрита альтанка та ігровий будинок для дочки політика Анни.


Анатолій Гриценко під час риболовлі на дачі

Інше майно Гриценка

Окрім того, політик має автомобіль Volvo XC90 2013 року випуску, який він купив за майже півмільйона гривень. А у 2006-му у Гриценка з’явився і водний скутер Yamaha VX700 за 47 тисяч гривень. Його дружина Юлія Мостова з 2016-го їздить на машині Toyota Rav4, яку придбала за 674,5 тисячі гривень.

Читайте також: Білий дім по-українськи: якою нерухомістю володіє Петро Порошенко

У 2017-му Гриценко отримав 139 620 гривень пенсії та 14 885 гривень зарплати – він працює викладачем у Києво-Могилянській академії. Майже 178 тисяч гривень лідер "Громадянської позиції" отримав у вигляді процентів від вкладу в "Ощадбанку".

Станом на 2018 рік, у цьому державному банку на його рахунках зберігається 134 526 доларів США, а у готівці родина Гриценка тримає ще 36 тисяч доларів та 120 тисяч гривень.

Що відомо про кандидата у президенти Анатолія Гриценка: дивіться відео


Хто увійшов у топ-5 партії "Громадянська позиція": інфографіка

Дізнайтесь більше про Нерухомість кандидатів у народні депутати 2019