Про це 24 Каналу заявив російський опозиціонер, блогер, юрист Марк Фейгін, зауваживши, що найманці – ненадійні, тому можуть знову піти на Москву. Зазначимо, що у Кремлі оприлюднили стенограму розмови російського диктатора та екскомандира ПВК "Вагнера".

До теми В армії Росії справи кепські: чи здатні вагнерівці змінити ситуацію на фронті

"30 тисяч, які сидять в тилу по містах, невідомо, у якому зв'язку вони один з одним, які плани виношують. Простіше їх на фронт відправити. Ці 30 тисяч вичерпаються за кілька місяців.Можливо, за пів року. Їх не стане", – наголосив Фейгін.

Для чого колишніх вагнерівців повертають на фронт: дивіться відео

Більш ручний, ніж Пригожин

За словами російського опозиціонера, Андрєй Трошев – людина буцімто "надійна". Мовляв, робитиме те, що йому скажуть. До того ж у Росії вже говорили про те, що укладати контракти можна буде лише з міноборони країни-агресорки.

"Чи робитимуть з Трошева нового Пригожина? Звісно ні. Адже догралися вже з Пригожиним. А друга причина – а навіщо?" – зауважив блогер.

Мовляв, Трошев виконує службове завдання, а не політичне. Євгеній Пригожин мав саме політичні плани, які й довели його до походу на Москву.

Марк Фейгін припускає, що згодом Андрєя Трошева можуть тихенько отруїти.

Взагалі поставлене завдання на повну зачистку. Я глибоко переконаний, що подібного дублю з "відродженням" ПВК "Вагнера" не буде. Це просто нікому не треба,
– сказав юрист.

На його думку, колишні учасники ПВК, які поїхали додому, а тепер повертаються, не будуть такими "ефективними", як це було за Пригожина.

Вагнерівці повертаються на війну проти України

  • Після виведення бійців ПВК "Вагнера" з України, ватажок вагнерівців Євгеній Пригожин намагався влаштувати збройний заколот у Росії. Однак, він був невдалим. Найманців після того розмістили на території Білорусі. У серпні вони звідти почали передислоковуватися.
  • У Збройних Силах України підтвердили, що країна-агресорка повертає на війну колишніх вагнерівців, які були в Білорусі. Їм поставили завдання повернути втрачені позиції у Донецькій та Луганській областях. Колишні бійці ПВК "Вагнера" воюють у різних підрозділах та беруть участь у боях на Сході. Кілька сотень найманців зафіксували на Бахмутському напрямку.
  • В Інституті вивчення війни зазначили, що вагнерівці роздроблені й навряд чи зможуть об'єднатися в єдину бойову силу або вплинути на бойові можливості росіян.