Опозиція розуміє, що державу треба позбавити режиму Володимира Путіна та олігарха Бідзіна Іванішвілі. Про це в ефірі 24 каналу сказав соратник експрезидента та один з лідерів "Єдиного національного руху" Гіоргі Барамідзе.

Зверніть увагу Звичайно, треба їхати в Грузію – "слуга" Ясько планує рятувати свого коханого Саакашвілі

"Його арешт порадував тільки Путіна і олігарха Іванішвілі. Його судові справи визнають тільки Путін і олігарх Іванішвілі. Вони (справи – 24 канал) абсолютно "висмоктані із пальця", – наголосив Барамідзе.

Барамідзе: Саакашвілі приїхав, як і обіцяв

За його словами, цілком очевидно, що Саакашвілі є політв'язнем. Він героїчно приїхав у Грузію.

Не було жодних гарантій, що його не ліквідують. Але, попри це, він приїхав, як і обіцяв громадянам Грузії перед виборами,
– сказав опозиціонер.

Нагадаємо, прихильники експрезидента Грузії вийшли на протест з вимогою звільнити Саакашвілі. Мітингувальники налаштовані ночувати біля фортеці Руставі.

Опозиціонер розповів про мітинг за звільнення Саакашвілі: дивіться відео

Головне про ситуацію з Саакашвілі

  • Михайла Саакашвілі затримали у Тбілісі 1 жовтня. Попри те, що на нього в Грузії завели кілька кримінальних справ, він повернувся в країну напередодні місцевих виборів.
  • За інформацією тамтешніх ЗМІ, експрезидент Грузії перетнув кордон, сховавшись у вентиляційній кабіні трейлера. Коли Саакашвілі затримали, він оголосив себе політичним в'язнем і почав голодування.
  • Його адвокат Георгій Чівіашвілі заявив, що Саакашвілі відмовляється від екстрадиції.